Niedziela, Styczeń 19, 2020
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Zobacz Temat
Pomoc dla dzieci i dorosłych w leczeniu rehabilitacji i terapii | Pomagamy DBV pl | Aktualności. Co nowego u słoneczek - Prosimy o Pomoc dla Nich | Nikola Kabat
Strona 25 z 25 << < 22 23 24 25
Autor RE: u Nikoli - Komentarze z mojego życia
sylwia
Moderator

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 07.09.10
Dodane dnia 28-05-2014 15:04
witam jesteśmy dziś po konsultacji z neurochirurgiem .. A wiec jak zobaczył klisze z przed 2 lat i z tego miesiąca załamał się bo jeszcze nie widział przez taki okres takiego postępu skolilozy .. W ciągu 3-4 dni ma zrobić naradę neurologiem anastozjologiem i jeszcze z kimś tam .. ja w tym czasie mam Nikoli porobić wszystkie badania na już.. Spirometrie ,Gazometrie , krew , mocz i Kardiologa powiedziałam ze dopiero mam na 4 wrzesień.. Powiedział że tyle czasu nie mamy i ma być pilnie... Ekg serca itd.. Jeśli zdecydują się na operację to ja się nie zdecyduję !! Ponieważ jest tylko minimum % że będzie dobrze ... a reszta procentów to że się nie obudzi ... w najleprzym ala przypadku zostanie całkowicie sparaliżowana i gratis RURKE TRACHEOSTOMIJNĄ..... Po takiej operacji próbują stawiać ludzi na nogi po paru dobach Nikole nie postawią.. dla tego powiedział że z bólu będzie bardzo cierpieć.. Na dzisiejszy dzień zrobię wszystkie badania i pojadę z nimi do nie go bez rejestracji bez kolejki ,,,,, Ale do zakopanego też pojedziemy by się upewnić.. Ale na dzisiejszy dzień ja ani mąż mówimy na operację nie... Nikola w niedzielę przystąpiła do Komunii Św.. Świadomie 2 lata Wcześniej bo wiemy że cały czas walczymy z czasem .. Ale operacja może nam ten czas zabrać A chcemy się jeszcze długo nią nacieszyć..... Od września Nikola musi na stan zdrowia przejść na nauczanie inwidualne ,,Póki co wszystko nam sie zbiera tak naraz .. komunia przeprowadzka turnus lekarze u Zakopane . ahhh ;(

To nieprawda,że już nic nie można zrobić...

Edytowane przez sylwia dnia 28-05-2014 15:09
http://nikolakabat.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
sylwia
Moderator

Dodane dnia 21-08-2014 21:44
Witamy..
04 Sierpnia odbyła się konsultacja Nikoli w Klinice Ortopedii w Zakopanym .
Nikola została zakwalifikowana do Pilnej Operacji kręgosłupa .
Ponieważ już ma skrzywienie 110 stopni a Skolioza z miesiąca na miesiąc bardzo szybko postępuje.
W lipcu obył się Turnus - po którym Nikola naładowała akumulatory .Laughing
Wakacje wakacje i już niebawem szkoła
.W tym roku szkolnym Nikola przechodzi na nauczanie indywidualne.
Życzymy Wszystkim udanych ostatnich dni Wakacji i Szczęśliwego powrotu do Domu ...

sylwia
Moderator

Dodane dnia 09-09-2014 12:42
Wstępny i najszybszy termin został wyznaczony na 15 czerwca 2015 roku ..
Ale w razie jak coś się zwolni Nikola miała wbić na to miejsce ..
I się zwolniło i to bardzo szybki termin...
Do kliniki na operację mamy zgłosić się 14 października .

krynia
Użytkownik

Miejscowość: zgorzelec
Data rejestracji: 09.09.10
Dodane dnia 03-10-2014 21:13
A więc za 11dni.Będziemy z Wami.smiley

http://pomagamy.dbv.pl/viewpage.php?page_id=19 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 25 z 25 << < 22 23 24 25
Skocz do Forum:
Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!

Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl