Niedziela, Styczeń 24, 2021
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Zobacz Temat
Pomoc dla dzieci i dorosłych w leczeniu rehabilitacji i terapii | Pomagamy DBV pl | Dział ogólny - więcej tematów dostępnych po zalogowaniu | Rozmowy o wszystkim
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Pilne Informacje
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 2390
Miejscowość: Berlin Płock Kwidzyn Racibórz Zgorzelec Inowrocław
Data rejestracji: 20.08.10
Dodane dnia 06-07-2014 00:28
Cierpisz na chorobę skóry - morgellonów, raka, autyzm, chorobę neurologiczną wieńcową lub astmę oskrzelową? Miałaś/eś problemy z oddychaniem i z pamięcią, zatory płucne, zakłócenia metabolizmu lub inną chorobę wynikającą z osłabienia układu immunologicznego? Często masz katar, mdłości, bóle i zawroty głowy oraz jesteś zmęczona/ny?
Zadaj sobie pytanie dlaczego i spójrz nie raz w niebo i/lub obejrzyj się dokoła siebie, abyś mógł wiedzieć co dzieje się wokół! za prawie wszystkie choroby odpowiedzialne są szczepionki, GMO, CHEMTRAILS (smugi chemiczne/chmury śmierci), promieniowanie EM (elektromagnetyczne), dodatki E, fluor, chlor i aspartam.

Na pewno w TV o tym nie usłyszysz... bo media ogłupiają i nie mówią prawdy, chyba, że są to media niezależne..

ten filmik mówi o CHEMTRAILS...: Geoinżynieria: Cicha wojna
a pod tymi linkami znajdziesz kilka wskazówek jak pozbywać się metali ciężkich lub innych świństw z organizmu:
1) prawdaxlxpl.wordpress.com - Jak ustrzec organizm przed skutkami chemtrails?
2) vismaya-maitreya.pl - CHEMTRAILS - CHOROBY I OCHRONA
3) orgon-polska.pl - Ochrona i poprawa zdrowia (naturalne leczenie, dieta)
4) orgonity.pl - Środki przeciwko chemtrails
Tutaj także ciekawy link o CHEMTRAILS oraz artykuły na temat projektu HAARP: garlicki.com - PLAN REDUKCJI POPULACJI? KTO NAS TRUJE i DLACZEGO?

To nie jest teoria spiskowa, to są od dawna wiadome fakty! A od Ciebie samego zależy co z tym zrobisz dalej..


Kasia-Berlin | Krynia-Zgorzelec | Vanessa-Racibórz
Halina-Płock | Beata-Kwidzyn | Marcin-Inowrocław

Edytowane przez pomagamyDBVpl dnia 07-07-2014 02:52
http://pomagamy.dbv.pl/viewpage.php?page_id=19 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pilne Informacje
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 2390
Miejscowość: Berlin Płock Kwidzyn Racibórz Zgorzelec Inowrocław
Data rejestracji: 20.08.10
Dodane dnia 07-07-2014 03:02
Mama zmarłej Zuzi
poszukuje rodziców dzieci z powikłaniami po EuvaxB

(również inne serie) do pozwu zbiorowego:


"Witam, jestem mama Zuzi, która zmarła w wyniku powikłania po wycofanej w lipcu zeszłego roku szczepionce EuvaxB 12001. Poszukuję rodziców, których dzieci miały lub mają powikłania kardiologiczne, bezdechy, tachykardie po szczepionce EuvaxB. Szczególnie tych, którzy uważają że przyczyna mogła być wycofana seria 12001.
W tej chwili trwa proces dotyczący powikłań po tej szczepionce. Sama zebrałam wystarczająco dowodów aby wygrać ten proces, jednak jeżeli zgłosi się wystarczająco dużo podobnych przypadków chorych dzieci po tej serii szczepionki być może uda się ukrócić ten precedens raz na zawsze i wygrać zdrowie i spokój naszych dzieci.
Proces jest prowadzony przez doświadczonego Prawnika, który nie żeruje na krzywdzie poszkodowanych.
Nie ma znaczenia miejsce twojego zamieszkania, proces ma zasięg ogólnopolski!
Zainteresowanych proszę o kontakt: euvax12001@wp.pl
SZCZEGÓŁY PO KONTAKCIE MAILOWYM.
Pamiętaj, możesz wygrać pieniądze na leczenie swojego dziecka, ale przede wszystkim możesz przed sądem udowodnić szkodliwość szczepionek i wygrana zyskać spokój od napastliwego przymusu szczepień!"

Śmierć po wycofanej szczepionce Euvax B. Historia zmarłej Zuzi opowiedziana przez jej mamę: Łódzka telewizja - od 8 minuty

List mamy Zuzi:
"Witam, jestem matką córeczki zaszczepionej szczepionką Euvax B z wycofanej serii. W 1 tydzień po szczepieniu zaczęły się problemy, córka przestawała jeść, zaczynała wymiotować. Zgłaszałam problemy lekarce na rejonie i pielęgniarce środowiskowej, która jeszcze do mnie przychodziła po porodzie - wszyscy pracownicy służby zdrowia mówili mi, że to "niemożliwe żeby było to związane ze szczepionką", wmawiali mi skazę białkową lub mówili, że "mleko z piersi jej nie smakuje". Nikt nie zgłosił tego jako NOP - ja również nie, bo nie zdążyłam. W dwa tygodnie od szczepionki córka trafiła na OIOM z ciężką niewydolnością serca - nie miała siły ssać - dlatego nie jadła!
2,5 miesiąca później zmarła w oczekiwaniu na przeszczep serca, w jeden dzień po skończeniu przez nią 4 miesięcy... W czasie tej walki o jej zdrowie wielokrotnie kardiolodzy, kardiochirurdzy i inni lekarze ogólni informowali nas, że przyczyną jej stanu może być NOP, ponieważ mieli już tak ciężkie przypadki po szczepieniach - jednak nie mogą tego udowodnić. Zuzia miała wykonane wszelkie badania wykluczające wrodzone wady serca oraz wady spowodowane zapaleniem mięśnia sercowego - wszystko wskazywało na to, że w przeciągu 2 tygodni ze zdrowego dzieciątka, które po urodzeniu miało skalę Apgar 10/10 pkt zapadła na śmiertelną chorobę serca! Czy nie ma w Polsce sprawiedliwości, czy rzeczywiście można legalnie pod egidą prawa, w myśl obowiązkowych szczepień mordować dzieci i być bezkarnym???
BŁAGAM O POMOC W WYTYCZENIU SPRAWIEDLIWOŚCI, KTOŚ MUSI ZA TO ODPOWIADAĆ, JAK DŁUGO POLSKIE DZIECI BĘDĄ POLIGONEM DOŚWIADCZALNYM KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH!!"

pytanienasniadanie.tvp.pl Gośćmi byli przedstawicielka STOP NOP i mama Zuzi.


Kasia-Berlin | Krynia-Zgorzelec | Vanessa-Racibórz
Halina-Płock | Beata-Kwidzyn | Marcin-Inowrocław

Edytowane przez pomagamyDBVpl dnia 07-07-2014 03:10
http://pomagamy.dbv.pl/viewpage.php?page_id=19 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor Leki naturalne, których Bruksela i przemysł farmaceutyczny chcą nas pozbawić
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 2390
Miejscowość: Berlin Płock Kwidzyn Racibórz Zgorzelec Inowrocław
Data rejestracji: 20.08.10
Dodane dnia 16-07-2014 17:34
Wyobraź sobie, że Twoje dziecko albo Twój mąż lub Twoja żona ciężko choruje.
Istnieje naturalny lek - bezpieczny i nie powodujący skutków ubocznych - który mógłby wyleczyć chorobę.
Tymczasem Unia Europejska zakazuje jego stosowania.
Co gorsza, władze zmuszają Cię do podawania choremu leków syntetycznych o potencjalnie niebezpiecznych skutkach ubocznych.
W takiej sytuacji nie masz wyboru: jesteś w pułapce.
Takie i podobne sytuacje mogą wkrótce stać się rzeczywistością w Polsce, odbijając się na wszystkich jej mieszkańcach, a przede wszystkim na Tobie i na mnie.

Po latach lobbingu, międzynarodowe koncerny farmaceutyczne są już bliskie osiągnięcia swojego celu.
Nowe, drakońskie rozporządzenie Unii Europejskiej zagraża tysiącom naturalnych środków leczniczych stosowanych od wieków, które nie mają skutków ubocznych, jakie występują przy zażywaniu zwykłych, chemicznych leków. (...)

Chodzi o rozporządzenie 1924/2006/WE w sprawie oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych dotyczących produktów medycyny naturalnej.

Rozporządzenie nakłada na sprzedawców naturalnych produktów medycznych obowiązek uzyskania specjalnego zezwolenia Brukseli, aby móc informować konsumentów - pisemnie lub ustnie - o właściwościach terapeutycznych oferowanych produktów naturalnych.

Takie zezwolenie wydaje Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA, European Food Safety Authority).
Problem w tym, że urząd ten potrzebuje od 3 do 5 lat na wydanie decyzji. Co więcej, na blisko 44.000 wniosków złożonych od 2008 r., Urząd wydał jak dotąd zaledwie 241 zezwoleń!!!

Jest to bezprecedensowy zamach na nasze prawo do alternatywnych metod leczenia.

A cel tych obostrzeń jest ewidentny:
Chodzi o zabezpieczenie miliardowych zysków przemysłu farmaceutycznego w nadchodzących latach, poprzez odebranie nam alternatywy i zmuszenie nas do sięgania po drogie, chemiczne leki.

Jest jednak światełko w tunelu:
Pewne stowarzyszenie z Anglii, bardzo aktywne na szczeblu europejskim, Stowarzyszenie Zdrowia Naturalnego (Alliance for Natural Health), organizuje protesty i zasypuje eurodeputowanych listami w tej sprawie.

Z kolei brukselski Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego (IPSN, Insitut pour la Protection de la Santé Naturelle), już zgromadził we Francji, Belgii i Luksemburgu ponad 300 000 podpisów pod protestem.

W Polsce jeszcze nie powstała w tej sprawie żadna inicjatywa na dużą skalę.
Zebrała się jednak grupa polskich lekarzy i pacjentów, którzy postanowili założyć komitet protestacyjny i właśnie tego dotyczy nasz gorący apel.

Ja nazywam się Krzysztof i sam jestem częścią tej inicjatywy, dlatego zwracam się z serdeczną prośbą:

Wykonaj znaczący i symboliczny gest dobrej woli, podpisując dołączoną petycję skierowaną przeciwko rozporządzeniu 1924/2006/WE i broniącą medycynę naturalną w Europie.

Choć nikt rozsądny nie wpadłby na pomysł, by podważać swobodny przepływ naturalnych suplementów diety, biurokraci w Brukseli właśnie to próbują zrobić.

Postanowili zmusić producentów do zbierania ekspertyz, przedstawiania wyników badań klinicznych i bardzo kosztownego gromadzenia najróżniejszej dokumentacji, także w przypadku środków, które bez żadnych komplikacji stosuje się od setek lat!

Mówi się tu o kwotach od 430 000 do 740 000 złotych na jeden suplement diety.
Wszystko to oczywiście robione jest pod pretekstem "ochrony pacjentówr1;, ale jedynym wymiernym skutkiem tych działań będzie zniknięcie z rynku setek naturalnych produktów stosowanych dotąd bez najmniejszego zagrożenia dla zdrowia!

Co gorsza, właściwe organy działają tak wolno, że narażają naupadłość tysiące drobnych producentów.

Można by wręcz pomyśleć, że robią to celowo:
Augustin de Livois, Prezydent Instytutu Obrony Zdrowia Naturalnegow Brukseli, relacjonuje:
"Potrzeba było dwóch lat pracy kilkudziesięciu ekspertów z 27 państw - od 23 listopada 2005 r. do 7 września 2007r. - aby komisja HMPC1 (The Committee on Herbal Medicinal Products) stwierdziła, że nasiona kopru włoskiego (foeniculum vulgare L. ssp.) działają przeciwskurczowo, wykrztuśnie i wspomagająco na trawienie, choć właściwości te są od wieków znane w medycynie ludowej w Europie, basenie Morza Śródziemnego i w Chinach.

Przypadek liści winorośli właściwej (Vitis vinifera L. ssp.) potrzebował aż 3 lat: zajęto się nim 31 października 2007 r., a zakończono prace dopiero 15 lipca 2010 r."

A przecież od dziesiątek lat wiadomo, że winorośl poprawia krążenie. Jej skuteczność i nieszkodliwość w tym zastosowaniu potwierdzono w kilkudziesięciu badaniach naukowych.

Eurodeputowana Michèle Rivasi zauważa:
"Do dnia dzisiejszego 95% wniosków dotyczących produktów na bazie roślin zostało rozpatrzonych negatywnie przezEFSA.

Urząd EFSA działa zbyt rygorystycznie, stosuje restrykcyjne procedury jak dla leków, podejmuje decyzje, opierając się na fragmentarycznych danych i odrzuca oświadczenia dotyczące właściwości produktu, mimo że wiele państw europejskich je dopuściło".

Rzeczywiście, rozporządzenie 1924/2006/WE to największy jak dotąd zamach na prawo pacjentów do informacji.

Skąd przeciętny Polak miałby się dowiedzieć, że :
* kwas alfa liponowy to przeciwutleniacz o wielu zastosowaniach, który jest nieoceniony dla cukrzyków, osób z objawami przedcukrzycowymi i cierpiących na neuropatię (w tym także nerwobóle)?
* koenzym Q10 i karnityna są bardzo ważne dla zdrowia układu krążenia, zwłaszcza u osób zażywających statyny (leki obniżające poziom cholesterolu)?
* glukozamina i chondroityna pomagają milionom ludzi cierpiącym na bóle stawów?
* rybonukleotydy przyjmowane przez osoby o osłabionym układzie odpornościowym wspomagają naturalną ochronę organizmu i przywracają równowagę w układzie pokarmowym?

Odpowiedź jest prosta: niebawem możesz się nie dowiedzieć o tych cechach i prawdopodobnie nie będziesz miał innego wyjścia, jak tylko zastosować drogie leki chemiczne wyprodukowane przez koncerny farmaceutyczne.

Mamy do czynienia ze skandalem na wielką skalę. W dodatku - zdaniem niektórych - również moment forsowania tego rozporządzenia nie jest przypadkowy.

Daje się zauważyć pewien pośpiech...
Rozporządzenie jest pilnie potrzebne przemysłowi farmaceutycznemu, aby poprawić wyjątkowo niskie ostatnio wyniki finansowe.

Wiarygodność branży podważyły ostatnie skandale z lekami Vioxx iAvandia w rolach głównych.

Specjaliści mówią o dziesiątkach i setkach toksycznych leków, które należałoby wycofać. Ponadto aktualny kryzys gospodarczy i ograniczenie refundacji leków sprawiają, że Polacy masowo sięgają po środki naturalne, które są znacznie tańsze, a często równie skuteczne i w wielu przypadkach nie powodują skutków ubocznych.

Dlatego koncernom farmaceutycznym tak się spieszy, by odebrać nam wszelkie alternatywy - tu chodzi o ich pieniądze.

Nowe rozporządzenie europejskie jest dla nich jak kura znosząca złote jaja, która na wiele lat zapewni im dziesiątki miliardów złotych zysku rocznie!!!

Podpisując poniżej petycję masz wpływ na zmianę sytuacji!

W Polsce kolejne rządy od dziesięcioleci pozostawiają Unii Europejskiej wolną rękę w narzucaniu nam przepisów, które nijak się mają do naszego życia.

Zwykle nic z tego nie wynikało, jednak tym razem jest inaczej - sytuacja robi się naprawdę niepokojąca:
* Pewne europejskie stowarzyszenie było ścigane przez organy państwa i postawione przed sądem za "nielegalną sprzedażr1; nasion pomidora oraz innych owoców i warzyw...(nasiona dawnych odmian, zachowane, opisane i dystrybuowane przez sieć Kokopelli).
* Pewien ogrodnik we Francji, został objęty nakazem rewizji i skonfiskowano mu komputer, ponieważ dopuścił promocji gnojówki z pokrzyw jako nawozu do ogrodu...
* Inną firmę skazano za sprzedaż skrzypu polnego bez zezwolenia Unii Europejskiej,
* Ekologiczni rolnicy zostali oskarżeni o zachwalanie "zakazanego pestycydur1;, za jaki uznano olej z miodli indyjskiej (olej neem), od wieków stosowany przez Indian jako środek przeciwko pasożytom.

Nawet leki tak proste jak czosnek w kapsułkach, czy wyciągi z rozmarynu, żurawin, chondroityna, olej z wiesiołka mogą okazać się nielegalnymi w sprzedaży w takiej formie jak obecnie. (...)

Jeśli możesz proszę podpisz petycje
w sprawie ograniczeń w produkcji ziołowych produktów naturalnych.


Wsparcie z Twojej strony, a także Twoich bliskich może przyczynić się do zmiany przyszłości w kwestii zdrowia naturalnego. dziękuje <3

ŹRÓDŁO: alexjones.pl
iozn.pl - link do petycji
Kasia-Berlin | Krynia-Zgorzelec | Vanessa-Racibórz
Halina-Płock | Beata-Kwidzyn | Marcin-Inowrocław

Edytowane przez pomagamyDBVpl dnia 16-07-2014 17:52
http://pomagamy.dbv.pl/viewpage.php?page_id=19 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!


Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

6879332 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl