Poniedziałek, Sierpień 03, 2020
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Zobacz Temat
Pomoc dla dzieci i dorosłych w leczeniu rehabilitacji i terapii | Pomagamy DBV pl | Aktualności. Co nowego u słoneczek - Prosimy o Pomoc dla Nich | Krzysztof Formela
Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: u Krzysia Luźne rozmowy
Joanna74
Moderator

Miejscowość: Rumia
Data rejestracji: 11.02.11
Dodane dnia 07-06-2011 19:10
Kochani dziękuję za to że byliście ze mną. Długo mnie nie było ale już wracamsmiley Biopsja wykazała guz zapalny i teraz czeka mnie leczenie ale bardzo się cieszę że biopsja wyszła dobrze. Co prawda leczenie długie ale co tam. Bardzo dziękuję kochanej Ani byłaś ze mną cały czas prawie trzymałaś mnie za rękę i dodawałaś otuchy, dzięki Tobie wytrzymałam to wszystko jakoś...dziękuję kochana.
U nas w sumie po staremu czyli właśnie wyszliśmy z jelitówkismiley. Krzysiu namęczył się ale już lepiej... choć jeść mi nie chce ale pomalutku mam nadzieję że wróci mu apetyt, dziś udało mi się mu przemycić troszkę krupniczkusmiley
Mój urwisek rośnie i dojrzewa czyli staje się coraz bardziej uparty i dąży do tego co chce osiągnąćsmiley a czasami udaje malutkiego chłopczyka i np chce abym go karmiła smiley
Pozdrawiam wszystkich serdeczniesmiley

Asia, mama Krzysia i Karolinki

http://krzysiuosobie.zafriko.pl
http://pomagamy.dbv.pl/readarticle.php?article_id=65 Wyślij Prywatną Wiadomość
Ola19
Użytkownik

Miejscowość: Stare Święcice
Data rejestracji: 03.09.10
Dodane dnia 09-06-2011 10:29
Niech dąży dąży smiley

http://ola-dystrofiamiesniowa.blogspot.com
http://ola-dystrofiamiesniowa.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Anula
Użytkownik

Data rejestracji: 08.10.10
Dodane dnia 23-06-2011 15:17
Ola19 napisał/a:
Niech dąży dąży smiley

Oj,Olu dąży,dąży i ja też go popieramsmiley
Długo nikt tu nie zaglądał,ale mnie namnożylo się kłoptów ,zmartwień i tak jakoś schodziło.Asia nadal leczy tę pierś ,nacierpiała się bólu a i strachu zjadła coniemiara.Teraz jest juz po zabiegu i jeszcze czeka ją troche jeżdżenia na opatrunki,kontrole itp. Myślę ,że przed wyjazdem na turnus wszystko już będzie oksmiley
A co do Krzysia to rozrabia i cieszy sie ,że są wakacjesmileysmileysmiley

Wyślij Prywatną Wiadomość
Anula
Użytkownik

Dodane dnia 02-07-2011 07:30
Witamsmiley
Wróciłam i strasznie się cieszę ,że już mogę zaglądać bez ograniczeń na stronkę smiley
Chciałam Wam tylko przekazać ,że Asia wróciła wczoraj ze szpitalasmiley Jest po drugim zabiegu.Czuje się dobrze bo wiadomo ,że nie ma jak w domu z mężem i dziećmismiley
Krzyś i Karolinka szaleją z radości,że maja mamę znów dla siebiesmiley
Dzieciaczki jak na razie zdrowe i dokazują na całegosmiley juz niedługo wyjazd na turnus rehabilitacyjny i mam nadzieję ,że wszyscy wypoczną ,odstresują sie i będzie oksmileysmileysmiley

Halina
Użytkownik

Miejscowość: Płock
Data rejestracji: 25.08.10
Dodane dnia 02-07-2011 12:01
To dobre wieści smiley Niech jadą odpoczną zapomną o kłopotach i zmartwieniach smileysmiley

Joanna74
Moderator

Dodane dnia 03-07-2011 23:23
Witajcie, oj długo mnie nie było ale tak jak Ania pisze ciągle leczę pierś... jestem już zmęczona. Jestem po operacji wycięcia i drenażu ropnia, znaleźli tam coś jeszcze i teraz znowu czekam na wynik badania dwa tygodnie, ale staram się być dobrej myśli choć różnie to ze mną bywa, o czym najlepiej wie Aniulka. Powiem Wam że dzięki właśnie Ani jest mi łatwiej to przejść smiley ona potrafi mi trafić do serca, niekiedy dobrze że mieszka daleko bo byłabym "biedna"smiley za to moje gadanie i załamywanie się.... jej wiara i jej słowa bardzo mi pomagają i mimo dzielącej nas odległości ona ciągle jest ze mną, jak siostra....
Tak kochani moje urwiski mają wakacje, już nie mogą doczekać się wyjazdu w góry.... start wakacji może nie ciekawy bo mama była w szpitalu i jeszcze choruje ale mam nadzieję że idzie ku lepszemu. Krzysiu dorastasmiley staje się młodym buntownikiem, ma już swoje zdanie, mimo że jeszcze nie za wyraźnie mówi to już sprzecza się z nami, potrafi zawalczyć o swoje już nie zawsze wszystkim ustępuje. Niedawno pojawiła się nowa kuzynka maleńka Dominika i jestem pod wrażeniem jaki on jest wobec niej opiekuńczy, ucisza nas, pilnuje małej a pełnią szczęścia jest kiedy ciocia dała mu potrzymać Dominikęsmiley był taki dumy że mi się łza koło oka zakręciła. Widać że Krzysiu kocha dzieci i dba o nie. Codziennie rano jak wstaje to pyta sie " mamusiu cyc boli" " jest ok"przytuli się i " kocham Cię" a potem koniec spokoju i w Krzysia wstępuje wulkan nieograniczonej energii i urwis nr 1 wkracza w nowy dzieńsmiley
A Karolcia .... no cóż jaki brat taka siostrasmileysmileysmiley czyli mam w domu niezły wycisksmiley
Na szczęście odpukać na razie zdrówko im dopisuje.....
Mam nadzieję że i ja w końcu zakończę leczenie pozytywnie i uda sie nam wyjechać na turnus i zrehabilitować się i odpocząć.
Pozdrawiam Was wszystkich i buziaczki przesyłam......

Anula
Użytkownik

Dodane dnia 04-07-2011 22:51
Pomalutku wszystko wróci u Was do normy,odrobinę wiecej cierpliwości i bedzie oksmiley
Bylebyście spokojnie wyjechali na turnus ,tam sobie odpoczniecie.A Krzysio to wspaniały chłopak,niestety dorasta i musi pokazać mamusi ,że staje się coraz bardziej samodzielny.bardzo sie cieszę ,że mały "diabełek" pokazuje różkismileysmiley
He,he dostajesz wycisk? dobrze,inaczej nie wiedziałabyś że masz dzieci w domu.Turnusik niedługo to dzieciaki będą miały gdzie spożytkować nagromadzoną energiesmileysmiley

Edytowane przez Anula dnia 27-07-2011 08:18
Ola19
Użytkownik

Miejscowość: Stare Święcice
Data rejestracji: 03.09.10
Dodane dnia 28-07-2011 22:09
smiley))))

http://ola-dystrofiamiesniowa.blogspot.com
http://ola-dystrofiamiesniowa.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Halina
Użytkownik

Dodane dnia 01-08-2011 06:59
Anula napisał/a:
Pomalutku wszystko wróci u Was do normy,odrobinę wiecej cierpliwości i bedzie oksmiley
Bylebyście spokojnie wyjechali na turnus ,tam sobie odpoczniecie.A Krzysio to wspaniały chłopak,niestety dorasta i musi pokazać mamusi ,że staje się coraz bardziej samodzielny.bardzo sie cieszę ,że mały "diabełek" pokazuje różkismileysmiley
He,he dostajesz wycisk? dobrze,inaczej nie wiedziałabyś że masz dzieci w domu.Turnusik niedługo to dzieciaki będą miały gdzie spożytkować nagromadzoną energiesmileysmiley

To prawda zgadzam się z Anuląsmiley

Joanna74
Moderator

Dodane dnia 23-08-2011 23:39
Witajcie,
wróciliśmy z turnusu w Brennej... mimo niepogody było super. Czas był wypełniony, Krzysiu szalał w baseniesmiley nawet raz zanurkował głową w dół doprowadzając mnie ty prawie do zawału a kiedy go wyciągnęliśmy z basenu to spojrzał na mnie i powiedział " mamo jest ok .... " i tylko jego minka świadczyła że on się wystraszył, potem miał opory z wejściem do wody ale pokonał je. Jak nie szalał w basenie " mokrym " to szalał w basenie z piłkami i pokonywał bez żadnych trudności tory przeszkód...stoczyliśmy nawet wojnę na piłki dzieci kontra dorośli... wow działo się a ubaw był wspaniały. W kąpieli perełkowej Krzysiu się relaksował rozlewając wodę gdzie się da i chlapiąc na kogo się udało, kąpiel miała go wyciszyć i faktycznie po kąpieli nabierał dopiero sił do działania, ćwiczył na siłowni ale nie chciał wykonywać ćwiczeń rehabilitantkismiley i trochę się złościł, a na masażu super najpierw on masował pania a potem pozwalał masować siebie.... Turnus naprawdę udany ludzie super pogoda taka sobie ale Krzysiu nie chciał jechac do domkusmiley Teraz co dziennie jeździmy do Gdyni na zajęcia Krzysio ma masaż , ćwiczenia na swoje skrzywienie kręgosłupa i zajęcia usprawniające prowadzone przez p. Magdę. Poznaje literki , zaczyna liczyć , pisze pośladzie i wiele innych rzeczy....
W domu szaleje nadal do kwadratu....smiley energii ma tyle że nie da sie tego zliczyć.... na plaży pokonuje fale ... na placu zabaw wszystko co jest tam dostępne i do tego jest rehabilitowany... ja padam przy moim dziecku...jednym słowem wulkan energiismileysmileysmiley
Dziś byłam z nim u lekarza bo dostał jakiejś wysypki na pleckach ..... dostał maść nic nie stwierdzono...po prostu jakaś kaszka na pleckachsmiley czyżby juz się zaczynało....chorowanie..... oby nie to
Pozdrawiam Was i buziaczki przesyłamysmiley

Halina
Użytkownik

Dodane dnia 26-08-2011 06:59
Ciszymy się że już jesteście tu z nami smiley

Anula
Użytkownik

Dodane dnia 10-09-2011 08:45
Witajcie smiley sporo się tu zmieniło na stronie od czasu mojej ostatniej wizyty smiley uważam że wszystkim wyjdzie to na dobresmiley
a teraz pare słów o Krzysiu. Musze wam powiedziec ,że Asia jest bardzo dumna ze swojego synka bo świetnie zaaklimatyzował się w swjej klasiesmileysmiley
Robi postępy w nauce,rehabilitacjii .Ogólnie dorosleje nam chłopaksmiley
jak na razie ,odpukać jest zdrowy i oby tak dalej ,tylko Karolnka troszkę pokasłuje .
Przykra wiadomośc jest taka ,że Asia będzie musiała znów poddac sie zabiegowi operacyjnemu piersismiley Ropień jest wyjątkowo uciązliwy i niestety znów dał znać o sobie i trzeba go usunącsmiley
Kiedy ,jak i co na razie nic nie wiem,mam nadzieje że szybko i bez komplikacjii uda sie go zlikwidować .Jak juz będę wiedziec cos wiecej to dam znać,a może już Asia będzie na tyle silna i zdrowa ,że sama wam napisze smiley
Buziaczki dla was wszystkich kochani i miłego weekendu życzę smileysmiley

Halina
Użytkownik

Dodane dnia 11-09-2011 13:43
Anula napisał/a:
Witajcie smiley sporo się tu zmieniło na stronie od czasu mojej ostatniej wizyty smiley uważam że wszystkim wyjdzie to na dobresmiley
a teraz pare słów o Krzysiu. Musze wam powiedziec ,że Asia jest bardzo dumna ze swojego synka bo świetnie zaaklimatyzował się w swjej klasiesmileysmiley
Robi postępy w nauce,rehabilitacjii .Ogólnie dorosleje nam chłopaksmiley
jak na razie ,odpukać jest zdrowy i oby tak dalej ,tylko Karolnka troszkę pokasłuje .
Przykra wiadomośc jest taka ,że Asia będzie musiała znów poddac sie zabiegowi operacyjnemu piersismiley Ropień jest wyjątkowo uciązliwy i niestety znów dał znać o sobie i trzeba go usunącsmiley
Kiedy ,jak i co na razie nic nie wiem,mam nadzieje że szybko i bez komplikacjii uda sie go zlikwidować .Jak juz będę wiedziec cos wiecej to dam znać,a może już Asia będzie na tyle silna i zdrowa ,że sama wam napisze smiley

Buziaczki dla was wszystkich kochani i miłego weekendu życzę smileysmiley

Anula trzymam kciuki aby wszystko sie udało i aby ten ropien juz dał spokój jej .

Anula
Użytkownik

Dodane dnia 12-09-2011 21:23
Oj pani Halinko bardzo by sie przydało by ten paskudny ropień mózna już było wyrzucić ,wyciąc i zapomnieć o nim.Jak na razie to bierze antybiotyk i działasmiley Fakt ,że uciązliwe to draństwo ale myslę ,że juz w niedługim czasie to cholerstwo będzie tylko wspomnieniemsmiley I trzymam kciuki za szczęsliwe zakończeniesmileysmiley
Pozdrawiamsmileysmiley

Halina
Użytkownik

Dodane dnia 20-09-2011 11:27
Będzie dobrze Anulko na pewno .Trzeba mieć nadzieję .Trzymam kciuki aby było dobrzesmiley

Joanna74
Moderator

Dodane dnia 27-09-2011 23:52
.... napisałam do Was i mi zjadło tekstsmiley...

Joanna74
Moderator

Dodane dnia 27-09-2011 23:54
Witajcie kochani,
jak zwykle po długiej nieobecności pozdrawiam Was wszystkich. U mnie niestety ciągle coś...smiley ale staram sie nie poddawać choć nie ukrywam że się boję. Tak jak Ania pisała znowu mam kłopoty z piersią, za szybko cieszyłam się że już sobie poszło smiley. Stan zapalny piersi wrócił i jest jak powiedział mi lekarz ciężkie zapalenie pojawiły się nowe guzki na razie nie robią biopsji bo podobno tak mogą się pojawiać po takim ciężkim zapaleniu poza tym może to węzeł powiększony, znowu boli. Termin kolejnej operacji mam na 02.11 i mają wyciąć większą część centralną piersi lub jeśli będzie taka konieczność usunąć całość smiley do operacji mam być na antybiotyku, wyleczę pierś( może) to żołądek odmówi posłuszeństwasmiley . Postanowiłam coś działać i poszłam do homeopaty irydologa powiedział że postara sie mi pomóc bo po zajrzeniu mi w oczka stwierdził i potwierdził bardzo poważny stan zapalny piersi dostałam zastrzyki i kropelki oraz mam robić sobie okłady z babki lancetowej na razie żadnych super zmian nie ma. stosuje antybiotyk i ziółka a na efekt czekam a go na razie braksmileyDzięki Ani jakoś to znoszę bo jak bumerang wraca do mnie strach że może jednak to rak , a Ania na razie wytrzymuje moje lamenty, moja kochana, sprowadza mnie do rzeczywistości i nie pozwala sie załamać choć chwile mam takie
No dobra to tyle biadolenia o mnie a u moich bąbli...

Joanna74
Moderator

Dodane dnia 28-09-2011 00:06
Kochani o moich bąblach napiszę jutro bo mi 2 raz zjadło tekst smileychyba coś nie tak robięsmiley ale jutro a w sumie to już dziś jeszcze napiszę o szkrabach
Pozdrawiam

Joanna74
Moderator

Dodane dnia 28-09-2011 00:12
Krzysiu polubił nową panią i nową klasę ... pani go chwali i mówi że bardzo ładnie pracuje i nie sprawia kłopotów smiley. Karolka poszła do zerówki i jest zachwycona nową panią i podoba jej się.
Niestety klasycznie rozpoczął sie rok szkolny rozpoczęły sie problemy zdrowotne u dzieci. Nie czekając na nic pojechałam z nimi również do tego lekarza homeopaty dostali kropelki na wzmocnienie i lekarstwa w razie choroby a nawet tabletki chińskiesmiley zobaczymy.

Anula
Użytkownik

Dodane dnia 30-09-2011 08:10
Spokojnie nerwusku,wszystko pomału się ułożysmiley I Ty i dzieci wyrośniecie z choróbsmiley Hi,hi jak na razie to jeszcze nie dałas mi za bardzo popalic ,żebym nie mogła wytrzymac z Tobąsmileysmiley Cieszy mnie fakt ,że coś ci te rozmowy pomagająsmiley

Fajnie ,że dzieciaki lubią szkołę,lepiej im się będzie zaaklimatyzować w nowych grupach z nowymi paniamismiley A to że zaczynają chorować to normalne-jesienny czas to i choroby sie zaczynaja. Pozatym ja już ponad dwa tygodnie walcze z przeziębieniem i jak na razie to to paskudne choróbsko wali mnie po głowie i nie chce odejścsmiley

Strona 3 z 8 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!

Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl