Charytatywne wyszukiwarki i Gry
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 23-08-2010 20:40


Wyszukiwarka działa w oparciu o silnik Google. Pierwszą organizacją której chcą pomóc jest fundacja Pożywienie - darem serca. Fundacja ta, funduje ponad 600 ciepłych posiłków każdego dnia m.in w szkołach i innych placówkach które najbardziej potrzebują naszej pomocy.Ripple jest zasilane przez Google - nie musimy się więc martwić, że czymś ustępuje zwykłemu Google.com. Całkowity dochód z naszego wyszukiwania jest przekazywany pięciu organizacjom. Wszystkie z nich walczą z nędzą: ale nie tyle ze skutkami co z przyczynami tej nędzy. Każde wyszukane przez nas hasło to kilka centów dla tych fundacji.


Charity Cafe - Jest to pierwsza wyszukiwarka charytatywna jaka powstała. 100% dochodu reklamowego z naszego wyszukiwania, zostaje przekazana trzem organizacjom: Greenpeace, WWF i Oxfam.


 Search Kindly - 100% dochodu jest przeznaczane na organizacje charytatywne. Wyszukiwarka jest wspierana silnikiem Google. Co ciekawe,na stronie odnajdziemy informacje ile dotychczas zostało zebranych pieniędzy przez wyszukiwanie, kto otrzymał pieniądze i ile itd.


 Good Search - Wyszukiwarka bazuje na silniku Yahoo. Połowa dochodów z reklam zostaje przeznaczona na organizacje charytatywne i szkoły. Wyszukane przez nas słowo ma wartość 1,3 centa.

  1. Clicks4Cancer
  2. Click Now
  3. Magic Taxi
  4. Everyclick
  5. EasySearch
  6. Geuza
  7. Lookle


 CliniCity – GRASZ I POMAGASZ
To gra charytatywna, dzięki której będziesz się dobrze bawił i pomagał. Twój czas spędzony na rozrywce, to finansowe wsparcie fundacji w działaniach na rzecz podopiecznych i w budowie kliniki Przylądka Nadziei. Ty się baw, a dzięki Twojej grze Sponsorzy przekażą pieniądze na konto Fundacji. Zaangażuj codziennie chwilę swojego czasu - w końcu „czas to pieniądz” Wejdź na Facebooka i znajdź grę. Znajdziesz tam zasady i regulamin gry.


 Ta Gra polega na typowaniu co dane angielskie słówko oznacza. Za każdą poprawną odpowiedź organizacja przekazuje 10 ziarenek ryżu głodującym! Możemy grać w zasadzie bez końca, więc od nas zależy ile ryżu podarujemy. Gra dostosowuje się do umiejętności gracza.

FreeRice oferuje nowe tematy, m.in. możemy rozpoznawać obrazy znanych malarzy,rozwiązywać zadania matematyczne czy rozpoznawać wzory chemiczne...


 Następna Gra FreeFlour - czyli Darmowa Mąka, polega na odpowiadaniu na pytania z dziedziny geografii. Każda prawidłowa odpowiedź to jedna łyżka mąki, którą przekaże głodnym Instytut Bread for The World Poziom trudności gry dostosowuje się do poziomu naszej wiedzy, więc nie powinno być nudno.

Miejcie na uwadze, że zebranie 10 łyżek mąki to jedna bułka dla głodnych a 100 łyżek to jeden bochenek chleba.


Jeśli znasz jakieś inne Charytatywne wyszukiwarki i Gry
to proszę napisz

 

Zajrzyj też tutaj:

Apele | Ciekawostki | Informacje | Medycyna, Linki Medycyna | Nasze Akcje | Prawo | Terapie i Metody w leczeniu | Blogi | Instytucje | Książki | Organizacje (OP/OPP) | Newsy

Akcja Znaczek i Koperta
Akcja zbierania plastikowych nakrętek po napojach
Podziel się szpikiem
Wysyłając SMS - Pomagasz
Za sponsoruj Kamizelkę oscylacyjną The Vest®
Za sponsoruj sprzęt ortopedyczny lub do rehabilitacji...
Zróbmy Paczkę dla wybranego dziecka...