Naturalne leczenie pozornie nieuleczalnych chorób wg. Rudolfa Broussa
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 24-08-2010 06:28

 Drogi czytelniku!

Żyjemy w świecie, w którym coraz trudniej zachować zdrowie. Skażenie środowiska i choroby cywilizacyjne zbierają coraz obfitsze żniwo. Wraz z rozwojem współczesnej medycyny coraz szybciej umieramy, coraz gorzej się czujemy.

Chcemy Ci powiedzieć, że jest tylko jedno skuteczne wyjście. Powrót do harmonii ze Stwórcą, życie zgodnie z prawami, które On dał.

Ale jest nadzieja - każdą chorobę można wyleczyć, jeśli tylko zwrócimy się do największego lekarza - do Jezusa Chrystusa. Chcemy w tym opracowaniu dać Ci możliwość powrotu do harmonii ze Stwórcą, do wyzbycia się lęku przed chorobami współczesnej cywilizacji, także przed nowotworami. Prezentujemy metodę lekarza naturalisty - Rudolfa Broussa. Jeśli uwierzysz, że możesz być zdrowy - stanie się prawdziwy cud.

Czym jest nowotwór?

Rak powstaje u wszystkich ludzi, ale niektórzy są szczególnie podatni. Jeśli dodamy długoletnie oddziaływanie czynników rakotwórczych, to otrzymamy w efekcie chorobę, na badanie której rocznie wydaje się miliardy dolarów. Guz rakowy tworzy się samoistnie latami. Jest to miejscowe nagromadzenie tkanek zwyrodniałych, które atakują tkanki zdrowe, i w ten sposób choroba się rozszerza. Leczenie tradycyjne niszczy tkanki tak zdrowe, jak i chore, przez co następuje osłabienie ogólne organizmu. Jeśli jest to choroba "złośliwa", to następują stałe przerzuty na zdrowe miejsca - trzeba by wtedy wycinać coraz więcej tkanek. W tym momencie lekarz jest bezradny - choroba się rozwija i chory umiera. Liczba komórek chorych początkowo rośnie powoli, ale wraz z upływem czasu tempo wzrasta - przybywa chorych tkanek, które atakują zdrowe. Dlatego też ta choroba rozwija się latami, ale ostatnie stadium rozwija się błyskawicznie. Jest to choroba cywilizacyjna, co oznacza, że jej przyczyną jest współczesny styl życia. Zatrute środowisko naturalne, przemysł, motoryzacja, alkohol, tytoń i inne używki, ale przede wszystkim zła dieta.

Substancje rakotwórcze atakują nas od najmłodszych lat życia. Kakao i czekolada zawierają kofeinę, słodycze i napoje - liczne konserwanty. Współczesne produkty spożywcze nafaszerowane są szkodliwymi substancjami chemicznymi. Tradycyjna dieta współcześnie żyjącego Europejczyka lub Amerykanina powoduje, iż w każdym z nas rozwija się powoli nowotwór. Jeśli trafi na organizm podatny na rozwój choroby, to tragedia jest pewna. Jak tego uniknąć? Stosując profilaktykę, zanim rak nas dopadnie.

Środki profilaktyczne 

Jeśli jest za późno

Powinniśmy dbać o najkonieczniejsze dziewięć ostrzegawczych sygnałów.


Kiedy mimo wszystko choroba nas zaatakuje, powinniśmy pamiętać, że współczesna medycyna jest bezsilna w walce z rakiem. Pan Bóg jest naszym lekarzem i ufajmy w Jego moc i mądrość. Modlitwa połączona z naturalnym leczeniem metodą Broussa jest jedynym skutecznym środkiem.

Leczenie raka

Rudolf Brouss opracował prostą i całkowicie naturalną metodę leczenia wszelkich nowotworów. Czy skuteczną? To zależy od Was. Jeśli wierzycie w Bożą pomoc i zastosujecie tę metodę ściśle według wskazań autora, to będzie skuteczna. Metoda ta jest w całkowitej zgodzie z nowoczesną wiedzą o roli diety w zachowaniu zdrowia. Jest też w całkowitej niezgodzie ze współczesną medycyną i naszymi przyzwyczajeniami. Dlatego też wymaga radykalnej zmiany w podejściu do naszego ciała i ducha. A to zaprocentuje szybciej, niż się spodziewacie. Sam autor ma wiele praktycznych dowodów skuteczności metody. Wielu ludzi w beznadziejnym często stanie odnalazło zdrowie i radość.

Operacja bez noża Człowiek chory, stosujący normalną dietę, nie ma praktycznie szans na wyleczenie. Pokarm służy do rozwoju komórek, tak zdrowych, jak i chorych, zwłaszcza dotyczy to białka zwierzęcego. Leczenie Broussa pozbawia tych składników organizm, który zaczyna pożerać własne komórki! Oczywiście zaczyna od tych chorych guzów i narostów. Jest to operacja bez noża! "Rak zostaje zagłodzony na śmierć!" Herbaty mają na celu pomóc odłączyć i wydalić z ciała trucizny.

Sok stosowany w kuracji powinien być wyciśnięty przez drobne sitko. Osad z warzyw nie jest korzystny. Nowotwór żywi się stałymi składnikami pożywienia, białkiem roślinnym czy zwierzęcym. Jeśli pacjent pije tylko to, co zalecamy, guz umiera, a człowiek czuje się dobrze. Podczas kuracji można stracić 5-15kg, ale samopoczucie jest niezłe. Przed rozpoczęciem kuracji dobrze jest pić wcześniej 0,25l soku, aby się do niego przyzwyczaić.

Aby żyć, człowiek potrzebuje 0,125 - 0,25l soku dziennie. Ilość herbat zalecanych w kuracji jest obojętna. Wszystko należy pić powoli, regularnie, drobnymi łykami, mieszając ze śliną. Od czasu do czasu można wypić łyk soku z kiszonej kapusty, który wzmacnia trawienie.

Jeśli po kuracji dojdzie do otorbienia guza, co potwierdzą badania, chory już nigdy nie powinien spożywać mięsa i innego pokarmu wysokobiałkowego, gdyż to aktywuje rozwój raka. W trakcie kuracji chory może być normalnie aktywny.

Przy zatwardzeniu powinien zrobić lewatywę z naparu rumianku.

Ten sposób leczenia nie powinien być przeprowadzany bezpośrednio po operacji, należy odczekać kilka miesięcy, w zależności od samopoczucia pacjenta.

Guz nowotworowy jest samodzielnie rosnącym tworem, który najczęściej powstaje także w wyniku ucisku. Jeśli ktoś ma na przykład problemy z żołądkiem albo niewłaściwie się odżywia, pokarm pozostający długo w żołądku uciska gruczoły i ściany żołądka, co może w końcu doprowadzić do nowotworu, gdyż ograniczony jest tu dopływ krwi do niektórych komórek. Ulegają one degeneracji.

Nie tylko rak

Kuracja odnosipowodzenie nie tylko w wypadku raka. Odwapnienie kości, niewłaściwe krążenie krwi, artretyzm, artroza, degeneracja kręgów piersiowych i stawów biodrowych, oczyszczenie krwi, choroby stawów (kąpiele), wiosenna kuracja zdrowotna, skuteczna i zdrowa kuracja odchudzająca. Ogólne wzmocnienie organizmu. Pan Jezus pościł 40 dni, zanim rozpoczął służbę dla ludzkości. Kuracja nieprzypadkowo trwa 42 dni. Tyle czasu trzeba, aby organizm zupełnie oczyścić i wzmocnić. W przypadku tych chorób już 3-tygodniowa kuracja jest bardzo pomocna, połączona z kąpielami ze skrzypu, słomy owsianej itp.

 Dokładność i konsekwencja

To gwarancja skuteczności. Aby metoda zadziałała, należy dokładnie przestrzegać wszelkich zaleceń. Po pierwsze, metody nie można stosować po operacji (trzeba odczekać co najmniej trzy miesiące). Warzywa stosowane w kuracji powinny być zdrowe, czyste ekologicznie, nie mogą to być warzywa opryskiwane lub nawożone sztucznie, powinny pochodzić z pewnego źródła, kupione w sklepach z autentycznie zdrową żywnością lub w gospodarstwach ekologicznych (atestowanych). Podczas kuracji trwającej 42 dni (dokładnie) nie wolno przyjmować żadnego innego pożywienia i żadnych innych napojów. Mieszankę jarzynową należy pić podczas odczuwania głodu, jednak nie więcej, niż pół litra dziennie (im mniej, tym lepiej).

Najwięcej chorych na raka i wielu innych poważnie chorych śpi w miejscach, gdzie są żyły wodne i strefy geopatogenne. Ma to także istotny wpływ na rozwój choroby.

W trakcie leczenia stolec i mocz muszą być oddawane regularnie, aby substancje odpadowe nie gromadziły się i nie powodowały zatruć. Do tego celu służą odpowiednio dobrane herbaty.

Schemat kuracji

Kuracja składa się z trzech elementów:


Sok należy pić drobnymi łykami i dokładnie mieszać ze śliną, aby minimalnie obciążać układ trawienny. Im mniej soku wypijemy, tym lepiej (maksimum pić pół litra dziennie). Wszystkie herbaty pijemy gorzkie. Cukier jest trucizną, pamiętaj o tym!

Przepisy 

1-2 łyżki suszonej szałwi pokrojonej wkładamy do wrzącej wody w ilości 0,5 litra i gotujemy 3 minuty, dodajemy trochę mięty pieprzowej, dziurawca, melisy. Macerujemy przez 10 minut (mace-ro-wanie to inaczej moczenie bez obróbki cieplnej), cedzimy, i herbata gotowa.
Taką herbatę możemy pić codziennie przez całe życie, także po zakończeniu kuracji.

Tę herbatę pijemy tylko przez połowę kuracji (21 dni), potem z niej rezygnujemy.

Mieszamy to dobrze. Pół łyżeczki zalewamy szklanką gorącej wody. Macerujemy 10 minut, cedzimy. Bierzemy ponownie taką samą ilość mieszanki i zalewamy 2 szklankami gorącej wody. 10 minut gotujemy, cedzimy i łączymy z mieszanką, która była macerowana. Te trzy szklanki wystarczą na 2 dni (3 razy pół szklanki dziennie). Pić chłodną przez okres 3 tygodni.

Warzywa oczyścić i odwirować w sokowirówce. Sok filtrujemy przez bardzo drobne sitko albo zostawiamy tak, aby osad osiadł na dnie. Dawka maksymalna - pół litra dziennie, ale dawka niezbędna do życia to tylko litra dziennie.

Herbata z szałwii jest najważniejsza. Pić ją należy przez całe życie. Herbatę na nerki można pić tylko trzy tygodnie, a potem co najmniej 2 tygodnie przerwy. Herbata z bodziszka jest potrzebna przy wszystkich chorobach nowotworowych, zwłaszcza gdy pacjent był napromieniowany. Herbata ta zawiera pewne ilości radu.

Dodatki

W różnych odmianach raka stosujemy dodatkowo pewne środki lecznicze:

Białaczka

Białaczka to choroba żylnego układu krążenia, a nie, jak się uważa, nowotwór krwi. Choroba ta ma często podłoże psychiczne. Jest wynikiem depresji psychicznych, zaburzeń układu psychicznego. Często jest tu powodem nawet jakaś drobna sprawa. Warto przeanalizować swe życie i znaleźć źródło tych problemów, a potem je usunąć.

Leczenie polega na tym, że podczas normalnego odżywiania (najlepiej dieta wegetariańska) pijemy 0,25l soku warzywnego dziennie. Popijamy go drobnymi łykami, głównie przed posiłkami.

Żylny układ krążenia przyjmuje te witaminy, często po tygodniu jest już całkowita poprawa, ale sok ten pijemy pełne 42 dni.

Nieuleczalni są pacjenci, którzy nie potrafią pokonać swych problemów psychicznych. Należy pamiętać także, aby nasze domy były pozbawione wszelkich trucizn (preparaty antymolowe, środki czyszczące WC, aerozole przeciw owadom, DDT itd.), które zatruwają atmosferę w całym domu.

Pozornie nieuleczalne choroby 
Co dalej?

Po 42 dniach kuracji tracimy 5-15kg wagi, ale czujemy się dobrze. Powracamy do zdrowia. Aby był efekt, zmieniamy dietę i podejście do życia. Stopniowo wprowadzamy lekkostrawne potrawy. Dalej pijemy sok, przyjmujemy drożdżowe tabletki na wzmocnienie, odrzucamy wszystko, co szkodliwe. Dbamy o nasze ciało i ducha. Uprawiamy spacery i gry na świeżym powietrzu. Nie jemy trucizn, ale tylko zdrowe pokarmy. Podziękujemy Bogu, że dał nam życie i zdrowie, że przywrócił nam radość życia. Życie z Jezusem jest wspaniałe, On przywrócił nam zdrowie, uśmiech, radość, pogodę. Dziękuję Ci, Panie Boże!

Polecam literaturę religijną, zdrowotną, książki Ducha Proroctwa oraz wszelką pomoc i wyjaśnienia.
K.J.Poreda
43-100 Tychy
PO Box 70


Źródło: wolfpunk.most.org.pl

Wróć do zakładki - Medycyna