Poniedziałek, Sierpień 03, 2020
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Piotr DolnyPiotr Dolny
- ur. 11-08-1979r.

Mózgowe porażenie dziecięce (MPD)

Witam serdecznie.
Nazywam się Piotr Dolny. Od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim w wyniku porażenia mózgowego, które w moim przypadku objawia się niedowładem kończyn dolnych i prawej ręki.

Razem z przyjaciółmi prowadzimy akcję "Samodzielność" polegającą na budowie domu pozbawionego barier architektonicznych, w którym mógłbym zamieszkać bez konieczności pomocy osób trzecich.

Udało nam się otrzymać projekt domu (Kasia) od firmy Dom dla ciebie z Wrocławia. Pan Robert Świniarski projektant i właściciel firmy Monter dokonał adaptacji projektu, tak aby na podstawie wytycznych zawartych w projekcie typowym można było zaprojektować dom dla w/w. potrzeb i aby mógł on być docelowo wybudowany na działce zlokalizowanej w Zduńskiej Woli.

Firma Tweetop Polska za sponsorowała nam materiały do wykonania instalacji podłogowych. Do naszej akcji włączyły się PSB odział Jastrzębie Zdrój. Akcje od dawna wspiera firma Aqua Produkt z Krakowa. Również otrzymaliśmy wsparcie od firmy Kratki.pl - produkującej kominki z Wsoli k Radomia. Jak widać z dziennika budowy na mojej stronie, budowa się rozpoczęła. Obecnie Jesteśmy po zalaniu stropu, kolejnym etapem będzie dach. Firma, która prowadzi całą budowę to - Firma Ogólnobudowlana - Krzysztof Szymański z Białej. Akcja "Samodzielność" jest oparta na reklamie firm, które włączą się w nasz projekt. Obecnie poszukujemy firm oraz osób prywatnych, które przekazałyby materiał i środki finansowe w formie szeroko pojętego sponsoringu, bo tylko tak mamy szansę wybudować dom inny niż wszystkie.

Z tego miejsca pragnę zapytać czy jest szansa, by Państwa firma przekazała materiały na realizację projektu? Czy wchodziłoby w grę wsparcie finansowe mojej akcji z Państwa strony?

Dosłownie przysłowiowa złotówka pomoże i zbliży Nas do celu, może wydawać się, że to niewiele, a jednak. Nie wielkie kwoty dane z serca, mogą mieć znaczny wpływ na realizacje naszego projektu.

Ja i moi przyjaciele mamy nadzieję, że moje zapytanie zostanie potraktowane poważnie i tym samym uda nam się nawiązać współpracę.Jeżeli ktoś z Państwa chciałby przekazać choćby tę symboliczną złotówkę, można to uczynić wpłacając darowizny, na konto:
Kórnickie Towarzystwo Pomocy Społecznej
Pl. Niepodległości 1
62-035 Kórnik

Bank Spółdzielczy Kórnik
Numer konta: 02 9076 0008 2001 0007 0739 0001
Koniecznie z dopiskiem: "Piotr Dolny"


Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu "KRS" wpisać: KRS: 0000042256,
W polu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcemy przekazać, czyli nie więcej niż 1% podatku należnego.
W polu "Cel szczegółowy 1%": "Piotr Dolny"

Jeśli macie Państwo stronę www możecie również pomóc. Można zalinkować na stronie poniższy banner. Im więcej osób wie o nim, tym większą ma on szansę na godne leczenie i rehabilitację.


Za każde wsparcie dziękujemy!Piotr Dolny
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

Chętnie odpowiem na Państwa pytania
dotyczące naszego projektu.

GG: 49863320
Skype: dolnypiotr79
E-Mail: dolnypiotr79(m)gmail.com
Tel.: 505 073 757

 
WWW: http://piotrolny.pl
Blog: http://piotrdolny.blog.pl
Fundacja: http://ktps-kornik.org.pl/piotr_dolny.html
Facebook: http://facebook.com/pomagam

  1. http://unorbiego.pl/Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!


Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

6557313 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl