Poniedziałek, Listopad 23, 2020
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Ciekawe Strony: Medycyna - Preparaty i Zioła...
Mega Protect 4 Life - Antyoksydanty
 To bomba antyoksydacyjna zawierająca aż 16 antyoksydantów zwanych wymiataczami wolnych rodników.

Nie można wyobrazić sobie skutecznej walki przeciw starzeniu się Twojego organizmu (narządy wewnętrzne, skóra, oczy), walki z nowotworem czy alergią bez tego produktu.

Głównymi składnikami produktu są różne ekstrakty roślinne (np. z liści miłorzębu japońskiego, zielonej herbaty oraz czarnej borówki), które poza właściwościami antyoksydacyjnymi, znane są także z korzystnego wpływu na organizm. Produkt zawiera również witaminy oraz składniki mineralne, wzmacniające efekt antyoksydacyjny wyciągów oraz wspomagające funkcjonowanie organizmu.

Antyoksydanty to substancje pomocne w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Wśród znanych antyoksydantów można wymienić m.in. koenzym Q10, retinol, beta-karoten, likopen, witaminy C i E, jak również składniki mineralne: selen, cynk oraz magnez.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 789
Nowotwór - Czym się wspomóc?
Możliwości zapobiegania nowotworom i wspomaganie leczenia onkologicznego.

Produkty najważniejsze:
Polinesian Noni, Super CoQ10Plus, Wit.C-500 lub C-10002, Mega Protect 4Life, Shark Aid, OxyMax, Liver Aid, ACZymes

Produkty uzupełniające:
Omega 3, Ocean 21, Spirulina Max, Triple-Potency Lecithin, ImmunAid, Garlic Caps
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 762
Nowotwór - Dieta dr. Johanna Budwig - niemieckiej biochemik
Dieta dr Budwig bazuje na dostarczeniu organizmowi pokarmów bogatych m. in. w tłuszcze Omega-3, węglowodany złożone, błonnik i antyoksydanty.
Jej kuracja oparta na oleju lnianym, jest uznawana za jedną z najbardziej efektywnych naturalnych terapii przeciwnowotworowych, a także terapii przeciwko wielu przewlekłym, uznawanym powszechnie za nieuleczalne chorobom.
 Wielu wykorzystywało źródła Omega-3 w leczeniu nowotworów z bardzo różnym skutkiem, dopiero Dr. Budwig odkryła jeden bardzo kluczowy fakt – by wielonienasycone kwasy tłuszczowe mogły być w pełni wykorzystane przez nasz organizm muszą być połączone z białkami zawierającymi siarkę, których największym źródłem jest właśnie biały ser.

Link - primanatura.pl
Link - oildiet.pl
Link - Antynowotworowa i antymiażdżycowa dieta dr Budwig
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 751
Nowotwór - Dieta podczas choroby nowotworowej

Strona o zależności choroby i wyleczenia od sposobu odżywiania.

Znajdziecie m.in:
Produkty wskazane, produkty dozwolone, kontrowersje buraczano-drożdżowe, produkty zabronione, smażenie surowo wzbronione, zabronione napoje, wskazane napoje, antykancerogenna herbata, jak parzyć zdrową herbatę, diety dalekowschodnie, sprawa aloesu, pestki to nasiona - nasiona to życie...
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 677
Nowotwór - Leczenie Raka metodą Carla Simontona
 Dr O. Carl Simonton - Amerykański lekarz, onkolog-radioterapeuta, pionier psychoonkologii, twórca spójnego i wszechstronnego programu psychoterapeutycznego dla chorych na raka i osób ich wspierających.

Pod koniec lat sześćdziesiątych Simonton zauważył, że chorzy na raka nie współpracowali z nowym i obiecującym programem radioterapeutycznym. Okazało się, że główną przyczyną braku współpracy z zalecanym programem było poczucie beznadziei.

Gdy zaczął zgłębiać sposoby radzenia sobie z poczuciem beznadziei, zaadoptował wyobraźnię jako metodę motywacyjną stosowaną w zarządzaniu i biznesie. Gdy zastosował wyobraźnię u swojego pierwszego pacjenta z bardzo zaawansowanym rakiem krtani, rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania. Nie tylko, że nowotwór złośliwy cofnął się w bardzo krótkim czasie, ale też pacjent nie miał nawet najmniejszych objawów ubocznych naświetlań i powrócił do pełnego zdrowia.

Metoda Simontona - to wszechstronny i spójny, poznawczo-behawioralny program samopomocy emocjonalnej dla chorych na nowotwory złośliwe i osób ich wspierających. Jest to holistyczny program odnoszący się do wszystkich podstawowych sfer życia.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 736
Nowotwór - Leczenie Raka metodą Gersona
 Celem terapii jest walka z przyczyną a nie skutkiem choroby. Skupia się na dwóch aspektach które definiuje jako główne przyczyny chorób: zanieczyszczeniach (toksemii) i niedoborach.

Obie są skutkiem współczesnego, dalekiego od naturalnego sposobu życia. Obie są, związane ze współczesną dietą i zanieczyszczeniem środowiska.

Inne przydatne linki:
Terapia dr. Gersona w warunkach domowych
gerson.yoyo.pl
Instytut Gersona - w j.angielskim
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 721
Nowotwór - Leczenie Raka metodą Isselsa
 Kompleksowa terapia immunologiczna raka.
Dzięki leczeniu Metodą Isselsa "nieuleczalni" pacjenci chorzy na raka mogli cieszyć się w pełni życiem wolnym od raka, niektórzy nawet przez 50 lat.

Program Leczenia Metodą Isselsa (The Issels Treatment™) przy użyciu szczepionek polega na kompleksowej terapii immunologicznej, która pobudza układ immunologiczny do walki z rakiem.

Strategia ta stosowana jest do leczenia wszelkich rodzajów raka w każdym stopniu zaawansowania choroby i zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 662
Nowotwór - Leczenie Raka metodą o. Edmunda Szeliga - Peruwiańskie zioła

Głównym zadaniem firmy jest walka z rakiem - leczenie metodą naturalną, jako dopełnienie konwencjonalnego leczenia.

Metoda leczenia raka andyjskimi ziołami zapoczątkowana przez o. Szeligę jest stale badana i rozwijana, ale zawsze, tak jak o. Edmund Szeliga proszą o traktowanie jej jako uzupełnienie klasycznego leczenia. Z drugiej strony prosimy, szczególnie w przypadku leczenia raka, by jak najwcześniej rozpoczynać wspomaganie ziołami klasycznego leczenia.

Na stronie oprócz opisów działania peruwiańskich ziół, możliwości otrzymania bezpłatnej konsultacji lekarskiej i zakupu kuracji, znajdziecie Państwo wiele aktualnych informacji na tematy związane z fitoterapią, medycyną naturalną, żywieniem i oczywiście medycyną konwencjonalną.

Strona leczenie-raka.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat leczenia raka i innych chorób i stąd można tu spotkać zupełnie przeciwstawne teorie i porady.
Dodano dnia: 04.09.10 Odwiedzin: 631
Nowotwór - Lek na raka - Aloes Arborescens (Recepta Ojca Romano Zago)
 Na tej stronie możesz znaleźć receptę sprawdzoną przez tysiące ludzi, rozpowszechnianą przez jej odkrywcę i naocznego świadka wyleczonych osób.

Istnieje sprawdzony sposób na przezwyciężenie raka, nie jest kosztowny, gdyż jest metodą naturalną i może być stosowany w naszym własnym domu.

Metoda ta nie jest nowa, wręcz przeciwnie - jest bardzo stara. Stosowana była od wieków w Północnej Ameryce i Oriencie. W najuboższych zakątkach świata tą metodą prostą i tanią wyleczyło się tysiące ludzi.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 738
Nowotwór - NIA (Neutral Infection Absorption) dr. Ashkara
 Prosta i SKUTECZNA metoda - Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA) dr. Ashkara najskuteczniej radzi sobie z tzw. nieuleczalnymi chorobami, typu: Rak, AIDS, reumatoidalne zapalenie stawów, astma, zaburzeniami systemu odpornościowego itp.

Dr George Ashkar proponuje nietypowy sposób na usuwanie chemii z organizmu, do tego prawie bez ponoszenia kosztów. Ponownie odkrył i dostosował do współczesności znaną już w starożytnych Chinach metodę odtrucia organizmu. Metoda dra Ashkara polega na prostym kilkumiesięcznym zabiegu, który przywraca jego naturalną równowagę i uruchamia potężne siły samouzdrawiania. U zdrowych działa silnie profilaktycznie.

Autor twierdzi, że wyleczył się dzięki niej z nowotworu trzustki. Należy zauważyć, że dr Ashkar uważa, że przyczyną raka jest zwiększona ilość chemicznych substancji kanncerogennych (substancje rakotwórcze) w organizmie, nie wiąże natomiast przyczyn raka z czynnikami biologicznymi (wirusy, bakterie, etc.).
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 820
Nowotwór - Witamina B17 to lekarstwo na raka
 Występowanie "witaminy B17".

Najwyższe stężenie "witaminy B17" można znaleźć w przyrodzie, m.in:
◊ Pestkach lub nasionach owoców: jabłka, moreli, wiśni, nektaryn, brzoskwiń, gruszce, śliwek
◊ Fasoli: bób (Vicia faba L.), ciecierzyca, soczewica (skiełkowana), fasola półksiężycowata, mung (skiełkowana), fasola ozdobna(Phaseolus coccineus).
◊ Orzeszkach: gorzkie migdały, macadamia(podobne do laskowych), nerkowca
◊ Jagodach: Niemal wszystkie dzikie jagody. Jeżyny, aronii, żurawiny błotnej, dziki bez (Sambucus L. ), malin, truskawek.
◊ Nasionach: lnu, sezamu, chia (Salvia hispanica)- czyli oleiste
◊ Trawach: Akacja (Acacia Mill.), alfalfa (skiełkowana), wodnych trawach, sorgo alepejskie (Sorghum halepense (L.) Pers.), trojeść amerykańska (Asclepias syriaca), pszenica(trawa).
◊ Ziarnach: kasz owsa, jęczmienia, brązowego ryżu, gryki, kasz,chia, lnu, prosa, żyta, wyki, pszenicy(jagody).
◊ I innych: Pędach bambusa, fuschia roślin, Sorgo (Sorghum Moench), dzikiej hortensji, cis drzewa (igieł, świeże liście) (cis jest trujący! nie wiem kto takie rzeczy wmawia ludziom!).

"Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa" - dr Linus Pauling (1901-1994), dwukrotny laureat Nagrody Nobla
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 782
Ocean 21 - morskie algi "pokarm ludzi trzeciego tysiąclecia"
 Jest to kompleksowy, płynny suplement żywieniowy, zawierający ponad 200 ważnych składników odżywczych. m.in.:
3 gramy (3,100.00mg) działających niezwykle leczniczo na organizm alg: Alaria Marginata, Ascophyllum nodosum, Chondrus crispus, Fucus vesiculosus, Laminaria digitata, Porphyra yezoensis, Palmaria palate, Ulva lactuca

Obok bezcennych alg, 1 miarka (30ml) Ocean 21 zawiera również:
◊ Aloe Vera w ilości 2 gramy,
◊ Pu D'Arco Extrakt (silnie skoncentrowany wyciąg składników leczniczych) - ponad 1 gram (1,100.00mg)
◊ Carrot Extrakt (wyciąg z marchwi) - 350.00mg
◊ Cranberry Extract (wyciąg z żurawiny) - 600.00mg
◊ Red Beet Extract (wyciąg z czerwonego buraka) - 350.00mg
◊ Trace Mineral Complex (zestaw śladowych minerałów) w naturalnej postaci chelatów oraz wiele innych składników

Bogactwo chelatów w postaci roślinnego chlorofilu zwany "krwią roślin" prosto z oceanu, w sposób bezpośredni działają na ochronę zaatakowanych infekcjami a szczególnie wirusem komórek oraz silnie działają na komórki nowotworowe.

Silnie odkwasza, alkalizuje, oczyszcza z metali ciężkich i toksyn Twój organizm.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 564
Omega 3 - Eliksir dla długowiecznych
 Kapsułki żelatynowe zawierające olej rybny, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe(NKT). Skutecznie eliminuje negatywne skutki nowoczesnego stylu życia.

NKT stanowią materiał wyjściowy do produkcji rodziny substancji, bezpośrednio uczestniczących w regulacji krążenia krwi, gospodarki tłuszczowej i układu immunologicznego. Obniżają poziom szkodliwej frakcji lipidów, jakim są trójglicerydy. Zapobiegają sklejaniu się płytek krwi i powstawaniu zatorów w naczyniach krwionośnych. Zażywane w odpowiednich dawkach, obniżają ciśnienie krwi i zmniejszają ryzyko miażdżycy naczyń krwionośnych.

Zdaniem doktora Davida P. Rose, zażywanie kwasów omega 3 zmniejsza również ryzyko powstania raka piersi i jelita grubego. Zgodnie z opracowaniem opublikowanym w New England Journal of Medicine, palacze, którzy często spożywają ryby, dzięki zawartym w nich kwasom tłuszczowym z rodziny omega 3, o 2/3 rzadziej cierpią na rozedmę płuc i o 1/3 rzadziej chorują na zapalenie oskrzeli, niż osoby palące z niską podażą NKT. Oprócz tego, kwasy omega-3 zmniejszają bóle reumatyczne i stany zapalne.

Kwasy omega 3 są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz innych komórek naszego organizmu.

Zobacz też: suplement diety bogaty w omega 3 i omega 6
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 571
OxyMax - Stabilizowany tlen
 Dotlenia krew, mózg, serce i inne tkanki, wybija pasożyty, zapobiega alergii, astmie, cukrzycy. Zwiększa wydolność organizmu, goi rany...

Dotlenienie kory mózgowej intensywnie poprawia koncentrację i pamięć, a zatem osoby uczące się i przygotowujące do egzaminy mają złoty środek, by w krótkim czasie przyswoić znacznie więcej materiału niż inni bez doładowania tlenowego.

Dostarczenie tlenu do krwioobiegu znacznie ułatwia pracę choremu sercu, tak więc osoby z chorobą wieńcową, w stanach przez i pozawałowych koniecznie powinny dostarczać tlen w większych ilościach - jest w tych stanach cudownym lekiem.

Osoby z problemami układu oddechowego m. in.: astmatycy, alergicy i inni, odczuwają znaczną poprawę w oddychaniu już po niewielkiej ilości OxyMax.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 658
Shark Aid - Chrząstka rekina
 To produkt pochodzenia naturalnego, którego skład stanowi tylko i wyłącznie wysuszona chrząstka rekina.

Chrząstka rekina jest naturalnym suplementem diety, którego stosowanie korzystnie wpływa na nasz organizm doskonale usprawniając system immunologiczny. Skutecznie zapobiega schorzeniom układu kostno-stawowego, dzięki zawartości wapnia i fosforu pomaga leczyć choroby zwyrodnieniowe - m.in. osteoporozę.

Dzięki substancji zwanej TAFs (tumor antiangiogenic factiors) powstrzymującej rozwój naczyń krwionośnych, chrząstka rekina hamuje rozwój guzów nie dostarczając odżywki komórkom nowotworowym. Produkt Shar Aid polecamy każdemu, dla profilaktyki - usprawniając odporność organizmu, jak i do walki z wieloma chorobami.

Polecana przy:
powiększonych węzłach chłonnych, stanach zapalnych (np. stawów kolanowych), przy reumatoidalnym i sztywniejącym zapaleniu stawów (bardziej skuteczny z lecytyną),
chorobach skóry (łuszczyca), przeroście prostaty, przewlekłych infekcjach wirusowych, wspomaga zabliźnianie trudno gojących się ran (np. żylakowe), w przypadku guzów litych, szybko powiększających się, z dużą siecią naczyń krwionośnych, korzystnie wpływa na układ immunologiczny.

Chrząstka podnosi również odporność organizmu, co jest bardzo ważne w chorobie nowotworowej. Swe lecznicze właściwości kieruje również na stany zapalne, reumatyczne, zwyrodnieniowe, egzemy, trądziki, nie gojące się rany czy choroby związane z cukrzycą i osteoporozą.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 578
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!


Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
PHP-Fusion Themes

6779696 Unikalnych wizyt
 

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl