Wtorek, Maj 11, 2021
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Zobacz Temat
Pomoc dla dzieci i dorosłych w leczeniu rehabilitacji i terapii | Pomagamy DBV pl | Dział ogólny - więcej tematów dostępnych po zalogowaniu | Ostrzeżenia
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Ostrzeżenie i Instrukcja zakładania SMS-ów
krysia 311
Użytkownik

Miejscowość: świdnica naszechoruszki.npx.pl
Data rejestracji: 16.11.10
Dodane dnia 05-12-2010 07:27
KASIU I NIE PISZĘ TEGO,BY SIĘ TOBIE PRZYPODOBAĆ ,JAK JUŻ CZYTAM NA GG.ALE DLATEGO,ŻE TO PRAWDA..PRZECIEŻ JA TEŻ Z TOBĄ O TĘ SPRAWĘ MIAŁAM KŁÓTNIE.BO SAMA WIESZ JAK TO WTEDY WYGLĄDAŁO.CAŁA WASZA TRÓJKA OBRZUCAŁA SIĘ OSKARŻENIAMI..PATRZĄC Z BOKU,MOŻNA BYŁO ZGŁUPIEĆ..EMOCJE MINĘŁY..I CO DO TYCH RZECZY MOJE STANOWISKO SIĘ NIE ZMIENIŁO..ŁUKASZ MIAŁ TE RZECZY..KASIA ICH NIGDY NIE MIAŁA..TO PEWNE..A INNE OSKARŻENIA WOBEC NIEJ NIGDY SIĘ NIE POTWIERDZIŁY..NATOMIAST ZOSTAŁY NIE WYJAŚNIONE SMS I GDZIE SĄ RZECZY Z AUKCJI?
http://pomagamy.dbv.pl/forum/viewthread.php?forum_id=54&thread_id=140&rowstart=40 Wyślij Prywatną Wiadomość
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Miejscowość: Berlin Płock Kwidzyn Racibórz Zgorzelec Inowrocław
Data rejestracji: 20.08.10
Dodane dnia 05-12-2010 07:30
TAK DZIEKI ICH MANIPULACJOM ODWROCILO SIE ODE MNIE SPORO OSOB ALE PRZEZYLAM CHOC MOGLABYM ZAMKNAC TEMAT I ROBIC WIELE INNYCH RZECZY ALE POZOSTALAM BO JAK SIE POWIE "A" ROBI SIE "Z" BEZ WZGLeDU..!

TEN BARDZO MILY PAN WYGRAL POCZTOWKE DLA MATEUSZKA SZOSTAK I DOLOZYL WIECEJ JAK BYLO NA ZAKONCZONEJ AUKCJI
NIESTETY NA TEGO WLASNIE EMAILA POZNIEJ JUZ NIE MOGLAM ODPISAC PONIEWAZ ONI DOPROWADZILI DO TEGO ZE Z TYMI SKARGAMI WYSZLAM NA FORUM PUBLICZNE ABY MI TO WYJASNILI I NEISTETY PO KROTKIM CZASIE ZMIENIL MI PIOTR HASLO DO POCZTY A POTEM ZAMKNAL W CALOSCI FORUM (DLA TYCH CO NIE OBSERWOWALI) I JUZ NIE MOGLAM NIGDZIE ODPISAC A W KONCU MI DAL BAN-A ZE JUZ NAWET NIE MOGLAM ODPISAC NA PRYWATNE WIAODMOSCI

Kasia-Berlin | Krynia-Zgorzelec | Vanessa-Racibórz
Halina-Płock | Beata-Kwidzyn | Marcin-Inowrocław
http://pomagamy.dbv.pl/viewpage.php?page_id=19 Wyślij Prywatną Wiadomość
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Dodane dnia 05-12-2010 07:34
pomoc napisał/a:
KASIU I NIE PISZĘ TEGO,BY SIĘ TOBIE PRZYPODOBAĆ ,JAK JUŻ CZYTAM NA GG.ALE DLATEGO,ŻE TO PRAWDA..PRZECIEŻ JA TEŻ Z TOBĄ O TĘ SPRAWĘ MIAŁAM KŁÓTNIE.BO SAMA WIESZ JAK TO WTEDY WYGLĄDAŁO.CAŁA WASZA TRÓJKA OBRZUCAŁA SIĘ OSKARŻENIAMI..PATRZĄC Z BOKU,MOŻNA BYŁO ZGŁUPIEĆ..EMOCJE MINĘŁY..I CO DO TYCH RZECZY MOJE STANOWISKO SIĘ NIE ZMIENIŁO..ŁUKASZ MIAŁ TE RZECZY..KASIA ICH NIGDY NIE MIAŁA..TO PEWNE..A INNE OSKARŻENIA WOBEC NIEJ NIGDY SIĘ NIE POTWIERDZIŁY..NATOMIAST ZOSTAŁY NIE WYJAŚNIONE SMS I GDZIE SĄ RZECZY Z AUKCJI?

ROZUMIE PANIA BO JA SAMA ZADAWALAM SOBIE TO PYTANIE - CO I GDZIE POPELNILAM BLAD

JESLI NIE WYJDE NA PUBLIKE POMYSLA ZE I JA Z NIMI COS KOMBINUJE JESLI BEDZIE NATOMIAST PUBLICZNIE STRACA DZIECI
JESLI ODEJDE CALOWICIE - MAM NA MYSLI TA STRONE POMYSLA ZE MAM COS NA SUMEINIU WIEC NIE WIEM CO BYLO GORSZYM ZLEM

JEDNAK JA JESTEM WYCHOWANA NA PRAWIE I CHCE TEGO SIE TRZYMAC NAWET JAK KTOS MNIE ZA TO BLOTEM OBRZUCI - TRUDNO! WIEM JEDNO ZE ZE SPOKOJEM MOGE W LUSTRO SPOJRZEC

Halina
Użytkownik

Miejscowość: Płock
Data rejestracji: 25.08.10
Dodane dnia 05-12-2010 09:14
kasia_f napisał/a:
ANGELA A JA ZYJE Z TYM OD KONCA MAJA I WYDAJE MI SIE ZE TEN KOSZMAR NIE SKONCZY SIE! BIJE SIE W PIERS ZE DALAM NAMOWIC SIE NA TAMTA STRONE A NIE ZOSTALAM TYLKO PRZY MOIM BLOGU!

Moja droga Kasiu nie masz za co się winić !!!! Wiemy co i jak było ..TERAZ MAMY TU CHORUSZKI I TU JEST BARDZO DOBRZE , a tamtego pana zapewne zazdrość bierze że my we dwie tak dobrze prowadzimy stronę ..I to jest nasza strona Kasiu i będziemy ją prowadzić aż do końca świata!!!!!

Wyślij Prywatną Wiadomość
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Dodane dnia 05-12-2010 10:09
TO JEST JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO!! TAK TEN "CZLOWIEK" POMAGA DZIECIOM....!!!

http://pomagamy-dzieciom.net

Edytowane przez pomagamyDBVpl dnia 05-12-2010 10:15
alicja
Użytkownik

Miejscowość: Morąg
Data rejestracji: 20.09.10
Dodane dnia 05-12-2010 10:11
Przecież kazdy wie jak było na pomagamy...
Kasia nie masz za co sie winic tylko cieszyć ze w końcu nas tam nie ma.
Te osoby co poszły za prawdą akurat tutaj wszystkie są .
Kłamstwo ma krótkie nogi!
Razem przetrwamy wszystkosmiley

http://hubertdluski.dbv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
grazyna484
Użytkownik

Data rejestracji: 28.08.10
Dodane dnia 05-12-2010 10:57
ALU PRAWDA.I NIECH TE OSOBY CO TAK POSTĘPUJĄ DADZĄ NAM ŚWIĘTY SPOKÓJ I NIECH ZOSTAWIĄ TE NASZE DZIECI W SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!

Halina
Użytkownik

Data rejestracji: 25.08.10
Dodane dnia 05-12-2010 11:26
alicja napisał/a:
Przecież kazdy wie jak było na pomagamy...
Kasia nie masz za co sie winic tylko cieszyć ze w końcu nas tam nie ma.
Te osoby co poszły za prawdą akurat tutaj wszystkie są .
Kłamstwo ma krótkie nogi!
Razem przetrwamy wszystkosmiley

Brawo Alu i Grażynko chociaż Wy dwie poszłyście za prawdą jako rodzice dzieci , które były na tamtej stronie i tak powinno być !!! Rodzice dzieci mają więcej do powiedzenia a tym bardziej te oszukane ....Kasiu byłam , jestem i będę tu z Tobą i z Wami dzieciaczki i ich rodzicami na dobre i złe!!!!!Nikomu się nie uda mnie skłócić i nie zmusi mnie do odejścia nawet wyzwiskami !!! A więc kochani głowy do góry i tak trzymać..I uściski dla Was kochani!!!!

Agnieszka Pat
Użytkownik

Data rejestracji: 21.09.10
Dodane dnia 05-12-2010 14:59
Kochani znam Kasię już dość długo smiley
Na stronie pomagamy dzieciom net również byłam i na własne oczy widziałam co się tam działo. Wszystkie zamieszczone skany przez Kasię to prawda (oglądałam je wcześniej sama a także rozmawiałam z rodzicami p na temat linii sms ) zgroza . Nie dam winić Kasii bo to wszystko nie jest jej winą , dlaczego ona ma płacić za cudze błędy że tam była administatorem zresztą nie jedynym gdyż ja też tam adminem byłam jak i jeszcze parę osób .. Kasiu głowa do góry moja kochana smiley
Jak już ktoś wyżej napisał każdy wie jak było na pomagamy...net
MoniQue
Użytkownik

Miejscowość: Legnica
Data rejestracji: 28.08.10
Dodane dnia 05-12-2010 15:18
Istna dziecinada!! Chłopaki mogli by dać sobie spokój z Tym publicznym oczernianiem Kaśki,bo i tak nic tym nie osiągnął. Tak na prawdę to oni tym wszystkim nie szkodzą Kaśce a jedynie choruszką. My,wiemy jak jest i było,ale patrząc na to z boku nie wygląda to najlepiej.
Co do rzeczy na allegro to ja również mogę potwierdzić iż szły one OD RAZU DO ŁUKASZA!!

miej serce i patrzaj w serce...

Wirtualny znicz - Epitafia
dlugoleckamonique@yahoo.pl http://pomagamy.dbv.pl/readarticle.php?article_id=492 Wyślij Prywatną Wiadomość
alicja
Użytkownik

Miejscowość: Morąg
Data rejestracji: 20.09.10
Dodane dnia 05-12-2010 15:24
grazyna484 napisał/a:
ALU PRAWDA.I NIECH TE OSOBY CO TAK POSTĘPUJĄ DADZĄ NAM ŚWIĘTY SPOKÓJ I NIECH ZOSTAWIĄ TE NASZE DZIECI W SPOKOJU!!!!!!!!!!!!!!

Grażynko przedewszystkim dzieci!!!!!!!!!!!!!!

http://hubertdluski.dbv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
sylwia
Użytkownik

Miejscowość: Łódź
Data rejestracji: 07.09.10
Dodane dnia 05-12-2010 21:21
Piotr by sobie już mógł dać z tym spokój..smiley |A jest jak jest bo się czuje bez karny bo nikt z tym nie poszedł dalej.. poza grożeniem.. Te osoby co się czują pokrzywdzone typu SMS Allegro powinny iść na policję i dać szczeniakowi raz a porządnie ,by się nie czół bezkarny.. .. A po za tym co dorosłe osoby mogły sie spodziewać po 18 latku.. ? Że taki młody chłopaczek i pomaga nam o tak?? Nie .. Bo jak dla mnie On nic nie przeżył i nic nie wie... Ale miał chłopak chęci..tylko nie wiadomo jakie ... Do samego Piotra ... w razie jak by to czytał.. Będę w środę przed Wigilią w pobliżu Twojego domu... będziesz chciał pogadać daj znać, zatrzymam się na kawie bardzo chętnie.. tam gdzie pierwszym razem przed wyjazdem Twoim do USA...

A Ty Kasiu czuj sie bezpiecznie ... smiley

To nieprawda,że już nic nie można zrobić...

Edytowane przez sylwia dnia 05-12-2010 21:22
http://nikolakabat.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Krzysztof
Użytkownik

Data rejestracji: 18.09.10
Dodane dnia 05-12-2010 22:40
Gdzieś tam widziałem,ze zostałem wywołany wiec odpowiadam-ja otrzymałem pieniądze od Piotra za sms i zostały wpłacone na konto fundacji, tak jak sobie życzyliśmy
Odpowiadam i uciekam z tego tematu, więc jesli ktoś znów wywoła to prosze dać znać na priv

http://pomagamy.dbv.pl/readarticle.php?article_id=58
http://pomagamy.dbv.pl/readarticle.php?article_id=58 Wyślij Prywatną Wiadomość
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Dodane dnia 06-12-2010 07:33
Krzysiek dziekuje za odpowiedz.
ja wiem ze pieniadze z jego konta weszly bezposrednio na konto fundacji bo mam do dzis ten rachunek -jako jedyny- i nie o to pytam... pytam czy DOSTALES SKAN ile bylo wyslanych sms-ow na Mateuszka i za jaka kwote?
(smsy byly od 1 zl. do 25 zl.) linia zamnieta do 5 maja

tylko to mnie interesuje bo od innych rodzicow dostalam odpowiedz ze tylko widzialy to co ja widzialam, czyli tylko laczna sume.

edytowane aby dodac skan! z usunietymi danymi

Edytowane przez pomagamyDBVpl dnia 14-08-2011 23:13
BarbaraJ
Użytkownik

Data rejestracji: 26.08.10
Dodane dnia 06-12-2010 13:40
smileyWitam wszystkich....
Kochani nie dajmy sie zwariować i wkręcić w niepotrzebne spory,Wiemy Kasiu co było na tamtej stronce(choć byłam niedługo i nowicjuszem).Wiemy co mamy teraz tu na stronce Kasi i naszej ...Ta stronka to część nas,aniołów ,rodziców z choruszkami i nie dajmy tego zniszczyć..

Kasiu ,Halinko,Kryniu,Beatko,Muszelko,Grażynko i wszystkie anioły,oraz rodzice z choruszkami,jesteśmy z Wami kochani,,,

Pozdrawiamy cieplutko --Barbara z Patim.

Edytowane przez BarbaraJ dnia 06-12-2010 13:41
Angela
Użytkownik

Data rejestracji: 28.09.10
Dodane dnia 08-12-2010 11:11
kasia_f napisał/a:
ANGELA A JA ZYJE Z TYM OD KONCA MAJA I WYDAJE MI SIE ZE TEN KOSZMAR NIE SKONCZY SIE! BIJE SIE W PIERS ZE DALAM NAMOWIC SIE NA TAMTA STRONE A NIE ZOSTALAM TYLKO PRZY MOIM BLOGU!

Koszmary... omamy... i te inne badziewia nie trwać będą wiecznie.. A TY ......
Kochana żyj z Nami.. przytul się do nas.. wydmuchaj wszystkie muchy z nosa... i pozostaw za sobą smutki i gorzkie żale...i głowa do góry...i pełnych słodyczy kieszeni Ci życzę..i Życzę Ci aby moje dobre myśli dotarły do Ciebie wszędzie tam, gdzie jesteś, niezależnie od tego, co akurat robisz. Niech otoczą Cię przyjemnym uczuciem wciąż przybliżającej nas przyjaźni (nawet mimo dzielącej nas odległości)która po prostu trwa, bez konieczności wykazywania się w niej czymkolwiek.

I tyle w tym temacie...AMEN

Żyj!-krzyknęła Nadzieja...-bez Ciebie Nie Potrafię-odparło Cicho Życie ...

GG: 12644010
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Dodane dnia 02-02-2011 03:24
Tym razem nie pisze o temacie wyzej bo jedna osoba i tak nie odpowiedziala mi na moje pytanie choc prosilam ale coz.... widocznie miala powody....

kochani przed chwila dostalam taki email i mam nadzieje ze Wy nie spotkaliscie na swoj drodze tej osoby. bije sie w piers bo chyba ja natknelam sie na nia i nie jednokrotnie pomoglam... ale czekam na potwierdzenie bo chce sie mylicsmiley
a oto tresc emaila

"Witam serdecznie!

Piszę tego maila z drżeniem serca, ale jednocześnie wiem, że muszę to zrobić, bo jestem to winna wszystkim Wspaniałym Osobom, które włączyły się do pomocy Oli...

Proszę Cię, przeczytaj tego bloga:
http://www.czarodziejka-ola.blogspot.com/ Poleć znajomym

Bardzo Ci dziękuję za wszystko, co zrobiłaś dla Oli!!! Przykro mi, że tak się stało i jest mi bardzo przykro, że tyle osób zostało okłamanych... Jednak pamiętaj, że Dobro które popłynęło od Ciebie i innych osób jest ciągle tym samym Dobrem i jego wartość nie została w żaden sposób pomniejszona...
I na zakończenie moja ogromna prośba- niech ta historia będzie jedynie przestrogą... wokół nas jest wielu ludzi, ktorzy autentycznie potrzebują naszej pomocy i nie możemy o Nich zapomnieć...

Pozdrawiam serdecznie. Kamilla"

Edytowane przez pomagamyDBVpl dnia 02-02-2011 03:26
pomagamyDBVpl
Super Administrator

Dodane dnia 02-02-2011 15:15
kochani wlasnie dostalam potwierdzenie ze o tej samej osobie myslimy smiley jest to osoba ktora znaja dobrze admini tamtej strony... i niektorzy rodzice

szok to malo co teraz odczuwam..... bo byla dla mnie bliska osoba ktorej potrafilam zarezerwowac cala noc i dla jej mamy aby mogly mi sie w ramie wyplakac smiley znow to mnie uswiadamia ze slowom nie mozna ufac...smiley

Boze chron mnie przed fałszywymi przyjaciolmi bo z wrogami to sobie poradzę!

pomagamyDBVpl
Super Administrator

Dodane dnia 11-04-2011 18:06
Dostałam to dziś na E-Mail. Proszę przeczytaj i ostrzeż innych

pomagamyDBVpl
Super Administrator

Dodane dnia 14-08-2011 22:59
http://epasaz.novem.kei.pl/pasaz/?sid=Ajk5tvGvsAyS%2BBxR5juEgg%3D%3D

nie wytrzymam! nadal ida pieniadze na Piotra konto! wiem to bo pamietam jak to zakladal! dzieki tej stronie pieniadze mialy byc zbierane na monitory snuza dla dzieci! Ponizej rachunek - dane usuniete!

na tym koncie bylam przez miesiac i juz wtedy bylo 50 % sumy uzbieranej na 1 monitor (ktory zadne dziecko i tak nie zobaczylo). to trwa juz 1,5 roku jak nie dalej. on od kazdej sprzedanej rzeczy mial prowizje!

Edytowane przez pomagamyDBVpl dnia 07-02-2012 15:28
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!

Dodaj: | | | | | | |

Tłumacz strony
Nawigacja

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Globus odwiedzających
Na Forum
Najnowsze Tematy
U Natalii S. - Komen...
u Natalii B. - Komen...
u Macieja K. - Komen...
Komentarze z mojego ...
u Kasi - Komentarze ...
Najciekawsze Tematy
u Olgi Fijałkowsk... [704]
u Nikoli - Koment... [483]
ODDAM za darmo [344]
U Mariki - Koment... [283]
u Karolka - Komen... [276]
FB - Polub Nas :)
Zeskanuj QR Code
Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
E-food
Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

Administrator | Moderacja | Współpraca

Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
© Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl