Pomóżmy wyjechać Szymkowi do Monachium na operacje ratującą życie. Jej koszt to 21.700 EU
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 23-06-2013 12:26

 Szymon urodził się z zespołem De Grouchy’ego. Pilnie potrzebna jest kolejna operacja. W Polsce terminy operacji są zbyt odległe i wykonywane są inną, bardziej inwazyjną metodą. Rodzice Szymka postanowili że operacja odbędzie się w Klinice w Monachium. Niestety operacja kosztuje około 80 000 PLN.


Rozszerzona zawartość newsa

Tomasz Szymon Lewandowski urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną (zespół De Grouchy’ego) powodującą wiele schorzeń. Obecnie ma zdiagnozowanych 17 wad obejmujących twarzo-czaszkę, kończyny dolne, górne, serce i inne narządy wewnętrzne.


Do dnia dzisiejszego Szymek przeszedł między innymi operacje na otwartym sercu (tetralogia Fallota) w wieku 4 miesięcy w ICZMP w ŁODZI. Niestety z wiekiem serduszko synka zaczęło się psuć i pilnie potrzebna jest kolejna operacja. W Polsce terminy takiej operacji są zbyt odległe i wykonywane są inną, bardziej inwazyjną metodą. Jako rodzice kochający synka chcemy jak najlepiej dla swojego dziecka, dlatego postanowiliśmy że operacja odbędzie się w Klinice Kardiologii i Kardiochirurgii LMU w Monachium i wykona ją profesor Malec. Niestety koszt takiej operacji nie jest refundowany przez NFZ w Polsce. Sama operacja kosztuje 21 700 EU tj. około 80 000 PLN.

Serdecznie prosimy o pomoc
w zbieraniu funduszy
na ratującą życie operacje SZYMKA!

 

Numer konta na który możesz kierować pomoc
oraz więcej informacji o Szymonku znajdziesz
pod tym linkiem
 
Prosimy podaj ten apel dalej