Pomóżmy wyjechać Adamowi Pietruszka do Niemiec, na operacje ratującą życie
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 17-06-2014 16:10

 Adaś w swoim życiu przeszedł cztery operacje. Planowana jest kolejna operacja serca - metodą Fontana, przez prof. Edwarda Malca w Klinice w Niemczech. Operacja powinna odbyć się jak najszybciej. Koszt zabiegu to około 37.500 Euro. Kwota ogromna i przerastająca możliwości finansowe rodziny, wręcz jest nierealna a w tym przypadku jest ceną życia Adama! Liczymy na Państwa Pomoc.


Rozszerzona zawartość newsa


Adaś urodził się 3 lipca 2006r. tylko z prawą komorą serca, tą słabszą... Ma Zespół hipoplazji lewego serca (HLHS). Przeszedł już cztery operacje, ale tylko dwa etapy korekcji wady. Leczenie powinno zakończyć się do trzeciego roku życia. Lekarze w Polsce proponują kolejną operację, ale tylko zastawki, którą popsuła operacja poprzednia.

Do trzeciego, ostatniego etapu operacji Adaś został zakwalifikowany przez profesora Edwarda Malca w klinice w Münster w Niemczech. Jest to operacja metodą Fontana (korekty serca jednokomorowego). Jej koszt to 37.500 Euro. Kwota potrzebna na operację jest dla nas nieosiągalna. Pracuje tylko mąż, mamy dwoje dzieci.

Czasu mamy coraz mniej, saturacja Adasia wynosi ok. 60% i pomimo tego, że śpi pod tlenem duszność się nasila.

Nasz synek męczy się z każdym dniem coraz szybciej
Są dni, kiedy jego paznokcie nie są sine, ale fioletowe.

Jeżeli możecie pomóc to proszę nie zwlekajcie.
Liczy się każda najmniejsza kwota.

Numer konta na który możesz kierować pomoc
oraz więcej informacji o Adamie znajdziesz pod tym linkiem

Prosimy podaj ten apel dalej