Szansą dla Eweliny jest przeszczep w Chinach. Kosz to 30 000$. Proszę Pomóż
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 18-05-2013 18:09

Ewelina od urodzenia choruje na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA), który z roku na rok postępuje. Możliwy jest do wykonania zabieg, przeszczepu komórek macierzystych, który wykonywany jest w Chinach. Zabieg taki, to koszt ok. 30 000$.  Dzięki Waszej pomocy może wygrać walkę albo przynajmniej unieszkodliwić "wroga", który niszczy Jej mięśnie!


Rozszerzona zawartość newsa
 Ewelina Skarżyńska od urodzenia choruje na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA), który z roku na rok postępuje.

Niestety choroba uniemożliwia Jej samodzielne funkcjonowanie. Dodatkowym utrudnieniem w codziennym życiu są postępujące skolioza i osteoporoza. Większą część czasu spędza na wózku.

Do tej pory, jedyną szansą na zahamowanie choroby, była intensywna rehabilitacja. W tej chwili możliwy jest do wykonania zabieg, przeszczepu komórek macierzystych, który wykonywany jest w Chinach (Chengyang People's Hospital, Qingdao). Zabieg taki, to koszt ok. 30 000$. Leczenie trwa 30 dni (Średnio 5-8 iniekcji komórek). Ten zabieg nie uzdrowi Jej, jednak może on zahamować rozwój choroby. Jest to dla Niej bardzo ważne. Ponieważ z każdym dniem czuje się słabsza i trudniej jej funkcjonować.

Czuje, że przegrywa walkę z "Potworem"... Jednak dzięki Waszej pomocy mogłaby wygrać albo przynajmniej unieszkodliwić "wroga", który niszczy Jej mięśnie.

Dlatego też, razem z Nią i Jej rodzicami,
zwracamy się do Państwa o pomoc,
która zostanie przyjęta z ogromną wdzięcznością!

Numer konta na który możesz kierować pomoc
oraz więcej informacji o Ewelinie, znajdziesz pod tym linkiem