Pomóżmy wyjechać Mateuszkowi do Münster na operacje serca. Jej koszt to 30.000 euro
Dodane przez pomagamyDBVpl dnia 14-04-2014 23:17

 Mateusz urodził się z zespołem wad wrodzonych. Zespół ten objawia się u Mateuszka m.in. wadą serca i chorobą Hirschsprunga. Aby móc w miarę normalnie funkcjonować wymaga operacji serca. Rodzice Mateusza postanowili że operacja - Ross-Konno odbędzie się w Klinice w Münster. Niestety operacja kosztuje około 100.000 PLN...


Rozszerzona zawartość newsaMateusz Chabros urodził się z zespołem wad wrodzonych. Zespół ten objawia się u synka m.in. wadą serca, chorobą Hirschsprunga, obustronnym niedosłuchem, opóźnieniem psychoruchowym, znacznym opóźnieniem mielinizacj i dysmorfią twarzy.

Jest chłopcem wymagającym wielospecjalistycznej opieki lekarskiej , ciągłych wizyt i konsultacji.

Mateusz aby móc w miarę normalnie funkcjonować wymaga operacji serduszka. Jedną z możliwości jest przeprowadzenie operacji serca w Klinice w Münster w Niemczech u prof. E.Malca. Profesor przeprowadza operacje których u Nas nie chcą lekarze przeprowadzić, bądź nie mogą. Naszego synka zakwalifikowano do operacji Ross-Konno polegającej na wymianie zastawki z przeszczepem tętnic wieńcowych. Koszt takiej operacji jest ogromny - to około 30.000 euro. około 100.000 PLN.

Serdecznie prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy
na ratującą życie operacje Mateuszka!


Prosimy podaj ten apel dalej