Niedziela, Lipiec 25, 2021
Register Welcome Guest, Would you like to Register  
Ciekawe Strony: Książki
Antyrak. Nowy styl życia - Dr. David Servan - Schreiber (23.49 zł)
W książce Antyrak - Nowy styl życia opisuję naturalne metody lecznicze, które przyczyniają się do zapobiegania nowotworom lub wspomagają walkę z nimi i stanowią uzupełnienie tradycyjnych metod (chirurgii, radioterapii, chemioterapii).

Świadomości podane tutaj nie mogą zastąpić opinii lekarza. Książka Antyrak nie powinna być wykorzystywana przy stawianiu diagnoz lub wybieraniu terapii.

"Wszystkie kliniczne przykłady, o których tu wspominam, pochodzą z mojej praktyki (z wyjątkiem kilku opisanych przez innych lekarzy w literaturze medycznej, co każdorazowo odpowiednio zaznaczam). Z oczywistych powodów zostały zmienione imiona i nazwiska pacjentów, a także szczegóły umożliwiające ich identyfikację. W niektórych przypadkach, dla większej jasności, połączyłem kliniczne detale dotyczące kilku pacjentów w opisie stanu jednej osoby.

Moim celem jest przedstawienie w prosty sposób współczesnego stanu wiedzy o nowotworach i naturalnych środkach obronnych organizmu. W pewnych przypadkach nie pozwoliło mi to jednak opisać pełnej złożoności zjawisk biologicznych oraz szczegółów kontrowersji dotyczących badań klinicznych. Choć jestem przekonany, że wiernie zaprezentowałem ducha tych badań, przepraszam biologów i onkologów za uproszczenie tego, co dla wielu z nich stanowi wynik pracy całego życia."

Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 1979
Apteka Pana Boga - Maria Treben (od 17,41 do 21,21 zł)
 Porady i praktyka stosowania ziół leczniczych Maria Treben opisuje 30 gatunków roślin leczniczych, kiedy najlepiej je zbierać, suszyć, jak je przygotowywać i w jakiej formie najlepiej je stosować na jakie schorzenia (herbaty, soki, kompresy, kąpiele ziołowe, nalewki).

Książka zawiera informacje na temat zastosowania ziół na cukrzyce, schorzenia żołądka, schorzenia tarczycy, schorzenia węzłów chłonnych, chorób skory, schorzenia jelit, schorzenia trzustki, schorzenia kości, marskość wątroby, zaburzenia krążenia, zaparcia, i wiele innych schorzeń.

"W czasie, w którym duża cześć ludzkości oddaliła się od naturalnego środowiska, gdy wskutek niewłaściwego stylu życia atakują nas groźne choroby, powinniśmy ponownie "odkryć" nasze zioła lecznicze, którymi Pan Bóg, obdarza nas od niepamiętnych czasów." - Maria Treben

Autorka zebrała w książce listy i relacje o uzdrowieniach osiągniętych dzięki książce "Apteka Pana Boga"
Dodano dnia: 24.04.11 Odwiedzin: 950
Centrum Zdrowego Żywienia - Anna Ciesielska (od 23,00 do 55,06 zł)
 Przygotowywanie przez nas pożywienia wg Porządku Natury (jin-jang i Zasady Pięciu Przemian) powoduje zharmonizowanie jego energii tak, że automatycznie regulowane są wszystkie nasze narządy. Korzyści trudno zliczyć - czujemy się doenergetyzowani, czyli silniejsi, radośniejsi, pełni chęci życia, mijają wzdęcia, niestrawności, problemy jelitowe, zaparcia, biegunki, bóle głowy, bóle klatki piersiowej, nóg.

Dzięki temu, że funkcje narządów regulują się, znikają nawet bardzo poważne choroby - alergie, astmy, katary, problemy z krwią, wysoki poziom cholesterolu, choroby wątroby, nadkwasota, choroby nerek itd. Jednak przede wszystkim pomagamy wzorcowo naszym dzieciom - od nienarodzonego do starego konia.

Co jest jednak niezbędne? Dyscyplina, poszanowanie Porządku i akceptacja tej Wiedzy. Nasz rozwój dokonuje się samoistnie - musimy zrozumieć, że rozpoczyna się od nauki gotowania, czyli od kartoflanki.

Forum
◊ Oficjalnie centrumanna.pl

Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 1819
Dieta dr. Budwig - Przepisy kulinarne z olejem lnianym budwigowym (19,00 zł)
 Książka zawiera przepisy na zdrowe dania do diety dr Budwig. Potrawy te opierają się na oleju lnianym budwigowym lub paście budwigowej.

Przepisy na każdą porę dnia: przystawki, dania obiadowe i desery.

Przepisy podzielone są na dwie części:
pierwszą dla osób zdrowych oraz drugą dla osób z różnego rodzaju schorzeniami: nowotworami, cukrzycą, chorobami wątroby oraz układu sercowo-naczyniowego i nerwowego. Wszystkie opisane dania są bezglutenowe.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 1132
Pokonać raka raz na zawsze! - dr George Ashkar (od 25,00 do 35,00 zł)
 Od dawna oczekiwana książka dr Ashkara opisująca metodę Absorpcji Neutralnej Infekcji i jej wykorzystanie do pozbycia się każdego rodzaju raka, artretyzmu, astmy, reumatoidalnego zapalenia stawów a nawet i AIDS, na pewno zainteresuje nie tylko wszystkich cierpiących na te choroby, ale sprawi, że wielu z was, aby uchronić się przed nimi, nie nabawić się Parkinsona, Alzheimera i pewnie jeszcze wielu innych "nieuleczalnych" chorób, zacznie ją stosować profilaktycznie. Jak wykazuje dotychczasowa praktyka po przeprowadzeniu kuracji oczyszczającej pacjenci uzyskali poprawę stanu zdrowia, szereg dolegliwości ustąpiło samoistnie.

Książka ta może być wkrótce zabroniona, gdyż zachodni system medyczny nastawiony jest na to by wlewać w człowieka chemię i na tym zarabiać, a dr George Ashkar proponuje chemię z organizmu usuwać i do tego prawie bez kosztów. Ponownie odkrył i dostosował do współczesności znaną już w starożytnych Chinach metodę odtrucia organizmu. Metoda dr. Ashkara polega na prostym kilkumiesięcznym zabiegu oczyszczającym organizm z obcych cząsteczek oraz chemikaliów, który przywraca jego naturalną boską równowagę i uruchamia potężne siły samouzdrowienia.
Dodano dnia: 24.04.11 Odwiedzin: 969
Potęga podświadomości - Joseph Murphy (od. 9,49 - 28,49 zł)
Książka ta jest sztandarowym dziełem Josepha Murphy'ego.

Dowodzi ona, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością i bez jej udziału, będące ważną częścią naszej osobowości, mogą być wykorzystane w sposób celowy, po naszej myśli. Służą temu specjalne techniki, zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte konkretnymi przykładami.

Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu. Dowiesz się nie tylko, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, ale także, jak tego klucza używać, aby pomóc sobie i bliskim.

Joseph Murphy, doktor trzech nauk - religioznawstwa, filozofii i praw - "obywatel świata ducha", był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego. Przedmiotem jego badań było wnętrze człowieka - umysł i duch. Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety, a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń praktycznych. Pomagają tym, którzy czują potrzebę dokonania zmian w swoim życiu.

Pomagają odkryć w sobie źródło siły, uwolnić się od lęku i bólu, osiągnąć to, co w życiu jest najważniejsze.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 1871
Rak. 50 kroków po poznaniu diagnozy - Greg Anderson (od 22,99 do 23,99 zł)
 Naszym największym wrogiem nie jest choroba, lecz rozpacz.

Cel tej książki jest dwojaki:
pomóc Ci w rozważeniu głównych kwestii, powstających po zapoznaniu się z diagnozą, oraz zachęcić do wprowadzenia w życie wszechstronnego programu zdrowotnego, który sam skonstruujesz i który będzie cieszył się najwyższym stopniem Twojego zaufania.

Książka ta jest nastawiona na działanie, które zmaksymalizuje szanse całkowitego wyzdrowienia przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości życia. Potraktuj ją jako przewodnik po dostępnych ci środkach powrotu do zdrowia na najbliższe dwa lata (taką rozpiętość ma rozsądna perspektywa wyzdrowienia).

Strategie są opracowane przede wszystkim z myślą o osobie, która właśnie poznała diagnozę. Jeśli usłyszałeś słowa: "To rak", znajdziesz tu informacje konieczne, by opanować strach, przeanalizować szczegóły rozpoznania oraz zastosować możliwie najbardziej skuteczny program zintegrowanego leczenia.
Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 1367
Samoleczenie Metodą B.S.M. - Piotr Lewandowski (19,00 zł)
 Książkę w języku polskim razem z filmem na CD można kupić lub zamówić w zwykłych księgarniach i sieci księgarń Matras

NIE PRZEKONASZ SIĘ DOPÓKI NIE SPRAWDZISZ NA SOBIE!

Poznaj metodę, którą możesz BEZ WYDATKÓW ratować życie i zdrowie. I to ratować w sytuacjach, kiedy inne metody lub leki na to nie pozwalają.

Zabiegi metody BSM polegają na przykładaniu dłoni (ciała) do czaszki nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

Metodę BSM może stosować każdy. Nie trzeba w nią wierzyć ani mieć specjalnych właściwości. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie na głowie. Jest to opisane w książce i pokazane na filmie video.

Działanie metody BSM polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola.

Natomiast nie jest wystarczająca podczas działania na obwodowy układ nerwowy, stosowanego przy innych metodach uzdrawiania. Dlatego metodę BSM może stosować każdy!
Dodano dnia: 04.09.10 Odwiedzin: 1677
Szczepienia - niebezpieczne, ukrywane fakty - Ian Sinclair (od 20,00 do 24,00 zł)
 Warto przeczytać, chociażby po to, aby poznać opinię niektórych osób. Jednak jest to lektura dla ludzi inteligentnych, którym nie wystarczą slogany. Fakty i badania statystyczne na całym świecie przeczą postawionym w książce tezom. W obecnych czasach liczą się jedynie badania naukowe oparte na rzetelnie przeprowadzonych obserwacjach. Jeżeli ktoś bezkrytycznie wierzy w to co czyta - nie powinien zaglądać do tej książki.

Szczepienia wywołują wiele groźnych skutków - twierdzi już cała plejada znanych światowych lekarzy. Niesłusznie przypisuje się im ratunek od chorób zakaźnych, gdyż zostały wprowadzone w czasie, gdy epidemie w 95 proc. ustępowały samoistnie z zupełnie innych powodów. Jeśli w trosce o twoje dziecko, chcesz poznać ukrywaną prawdę o szczepieniach masz okazję.

Dane statystyczne wyraźnie pokazują, że szczepienia nie miały wpływu na spadek śmiertelności spowodowany chorobami zakaźnymi. Spadek zachorowalności i śmiertelności zanotowano na długo przed wprowadzeniem szczepień i wynika on z polepszających się warunków bytowych społeczeństw.
Dodano dnia: 06.08.12 Odwiedzin: 944
Tajemnice niekonwencjonalnej medycyny - Elżbieta Cybulska (24,56 zł)
 Każdy człowiek może być zdrowy i szczęśliwy, gdyż ma nieograniczone siły psychiczne, choć nie zawsze umie je wyzwalać i wykorzystywać dla swego dobra. Lepiej myślisz – lepiej żyjesz.

Bądź lekarzem w swojej kuchni (m. in. sokoterapia, leczące jarzyny, głodówka). Twoje zdrowie w twoich rękach (mudry, akupresura, kręgarstwo). Dary natury (leczenie miodem, wodą, magnesem, kolorem)
Dodano dnia: 05.09.10 Odwiedzin: 2396
Terapia doktora Gersona - Leczenie raka - Charlotte Gerson, Beata Bishop (36,90 zł)
 Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako: zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym; postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych.

Dr Gerson określił raka jak chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń, opracował Terapię Gersona – wybitnie skuteczną, naturalną, niespecyficzną terapię antynowotworową, nakierowaną na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby.

Terapia znana jest głównie z ponad 30-to letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajami raka, jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami, m.in.: cukrzycą, chorobami serca, chorobami reumatycznymi czy nadciśnieniem.

Mimo iż współczesna medycyna nazywa takie dolegliwości „nieuniknionymi” i „nieuleczalnymi” chorobami cywilizacyjnymi, oferując jedynie symptomatyczne leczenie, to Terapia Gersona zaprzecza wszystkim tym tezom – jest skutecznym narzędziem w walce z rakiem, nawet w zaawansowanym stadium, oraz z ponad 50 innymi chorobami – zwalcza przyczyny tych schorzeń i odbudowuje cały organizm, pomagając pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia i w uniknięciu chorób w przyszłości.

Terapia Gersona, mimo iż opracowana w Niemczech i USA, może być skutecznie stosowana w polskich warunkach...

Warte obejrzenia:
 • Link - Cud Terapii Gersona 1/9
 • Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 1837
  Terapia metaboliczna witaminą B17 - G. Edward Griffin (od 14.40 do18.00 zł)
   Stosowana w prewencji i chorobach nowotworowych. Materiał uzupełniający do książki G. Edwarda Griffina "Świat bez raka. Opowieść o witaminie B17"

  „Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa" - dr Linus Pauling

  Zawarte w książce informacje pozwolą czytelnikowi zapoznać się z terapią metaboliczną stosowaną we wspomaganiu leczenia nowotworów i w prewencji.

  Informacje, z którymi zapoznasz się w tym informatorze nie są powszechnie akceptowane przez współczesną medycynę. Jeżeli powyższe twierdzenia są prawdziwe, to leczenie i profilaktyka raka mogą stać się szalenie proste, bowiem wystarczy jedynie przywrócić do naszej diety składnik pokarmowy, który łatwo otrzymać i który, co ważne, nie jest drogi.

  Polecam także przeczytanie tego artykułu
  Dodano dnia: 14.10.11 Odwiedzin: 1237
  Triumf życia. Możesz mieć przewagę nad rakiem - O. Carl Simonton.. (25,50 zł)
   Zasadniczy temat książki stanowi próba odpowiedzi na pytanie: Dlaczego właśnie ta, a nie inna osoba zapadła na raka?

  Podstawowym założeniem autorów jest traktowanie choroby nie jako problemu czysto fizycznego, ale raczej jako problemu całego człowieka, obejmującego oprócz ciała także umysł i emocje.

  Książka ta pokazuje ludziom dotkniętym rakiem lub inną poważną chorobą, jak mogą uczestniczyć we własnym powrocie do zdrowia. Pokazuje co możemy zrobić sami, aby wspomóc kuracje medyczną i odzyskać należna każdemu zdrowie.
  To właśnie zrozumienie, do jakiego stopnia samemu można uczestniczyć w procesie własnego zdrowia i choroby, jest dla każdego człowieka pierwszym znaczącym krokiem w powrocie do zdrowia.
  Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 995
  Zdrowiej. Pokonaj Lęk Stres i Depresję - Dr. David Servan - Schreiber (od 24,99 zł)
   "Zdrowiej! Pokonaj lęk, stres i depresję", jest kolejną publikacją dr Davida Servan - Schreibera po bestsellerowej książce Antyrak. Nowy styl życia. Autor opisuje nowoczesne metody skutecznej walki ze stresem i depresją.
  Książka zawiera porady dotyczące terapii bez użycia środków farmakologicznych. W przystępny sposób wyjaśnia mechanizmy pracy mózgu i organizmu ludzkiego narażonego na działanie silnych negatywnych emocji.

  Doskonała lektura dla wszystkich osób poszukujących alternatywnych sposobów na definitywne i trwałe zwalczenie depresji.
  Dodano dnia: 14.10.11 Odwiedzin: 1512
  Zwyciężyć chorobę - Mariusz Wirga (od 19,80 do 27,00 zł)
   Książka w zwięzłej i przystępnej formie wprowadza czytelnika w sferę medycyny psychosomatycznej.

  Przedstawia czynniki osobowe i emocjonalne leżące u podstaw wielu chorób, np. chorób układu krążenia, nowotworów złośliwych i innych.

  Przeznaczona jest dla tych, którzy chcą nauczyć się rozumieć samych siebie, radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami, rozwijać swoją osobowość, odczuwać szczęście i czerpać radość z życia w każdym momencie.
  Dodano dnia: 22.08.10 Odwiedzin: 1711
  Strona 1 z 2 1 2 >
  Jednym kliknięciem podzielisz się tym linkiem ze znajomymi... Tak też pomagasz!


  Dodaj: | | | | | | |

  Tłumacz strony
  Nawigacja

  Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Globus odwiedzających
  Na Forum
  Najnowsze Tematy
  U Natalii S. - Komen...
  u Natalii B. - Komen...
  u Macieja K. - Komen...
  Komentarze z mojego ...
  u Kasi - Komentarze ...
  Najciekawsze Tematy
  u Olgi Fijałkowsk... [704]
  u Nikoli - Koment... [483]
  ODDAM za darmo [344]
  U Mariki - Koment... [283]
  u Karolka - Komen... [276]
  FB - Polub Nas :)
  Zeskanuj QR Code
  Proszę kliknij, powiększ oraz zeskanuj kod graficzny QR Code (info o stronie) telefonem lub tabletem
  E-food
  Sprawdź co jesz! Pobierz podręczny skaner produktów pozwalający na weryfikację składu i szkodliwości składników zawartych w żywności

  KOPIOWANIE TREŚCI strony, bez podawania źródła oraz PRZERABIANIE PLAKATÓW z naszym logiem - jest ZABRONIONE

  Administrator | Moderacja | Współpraca

  Czy ta witryna jest bezpieczna? Sprawdź na stronie Norton Safe Web
  © Autor Założyciel pomagamy.dbv.pl Katarzyna Fiedziuszko-Lenke
  słowa kluczowe: pomagamydbvpl, wolontariat, strona informacyjna, apel o pomoc, ludzka tragedia, pomoc potrzebującym, pomoc dla niepełnosprawnych, pomoc dzieciom, pomoc dla chorych,
  pomoc dla dzieci, OP, OPP, Fiedziuszko Katarzyna, organizacje non-profit, organizacje pożytku publicznego, organizacje pozarządowe, fundacje w Polsce, stowarzyszenia w Polsce, pomoc dla dorosłych, pomoc charytatywna,
  akcje charytatywne, ludzie z sercem, rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne, walka o zdrowie, medycyna naturalna, metody leczenia, pomocna dłoń, sponsoring, realna pomoc, wirtualna pomoc,
  Fiedziuszko Lenke Katarzyna, wsparcie, darowizna, nadzieja, SOS, ostrzeżenia, blisko ludzi, serwis charytatywny, chce pomagać, organizacje dla dzieci, organizacje dla dorosłych, sponsoring, kalendarz, dla dzieci,
  pomoc dla potrzebujących, problemy, Lenke Katarzyna, organizacje charytatywne, pomoc chorym dzieciom, ochrona życia, ochrona zdrowia, chore dzieci, pomóż chorym, niepełnosprawne dzieci, pomagamy dbv pl

  Powered by PHP-Fusion v6.01.6 ©

  SoftBlue Skin Created by: Sigma12 - Ported for PHP-Fusion by:
  PHP-Fusion Themes

  7165823 Unikalnych wizyt
   

  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl